Kožní vyrážka (slité pupence)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radana95
Nováček 1 příspěvek 12.10.18 23:31
Kožní vyrážka (pupence)

Dobrý večer prosím o radu včera se mi objevila svědivá vyrážka nebo spíš pupeny. Vždycky naskočí a cca po 15 minutách zmizí a objeví se jinde. Alergicka reakce se u mě projevuje jinak a tak nevím co by to mohlo být. Mohl by mi někdo poradit čím sklidnit svědění než se dostanu k lékaři? přikládám foto kdyby náhodou někdo měl stejnou zkušenost a věděl co by to mohlo být a co s tím. Dekuji

Reakce:
pannda
Kelišová 6652 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 07:17

Léta používám Gliss Kur šampon, nikdy nic. Loni jsem si koupila novou lahvičku, stejný šampon, a osypala jsem se takto po celém těle, přestože nejsem alergik. Takže to určitě bylo nějakou novou složkou v šamponu. Opakovala jsem to , znovu jsem se osypala a šampon letěl. Pak jsem změnila značku, vše ok, po čase opět používám zase Gliss Kur a nic. Může to být reakce na složku. Jo a pomohl mi Zodac, na svědění a zklidnění

Annabela11
Závislačka 2600 příspěvků 13.10.18 09:58

@Radana95 Teda,máš to opravdu hodně,já takhle vypadala po bodnutí srsnem.Mela jsem to tedy po celém těle.Zajdi k lékaři může to být z čehokoliv těžko posoudit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >