Reklama

Kožní vyrážka (slité pupence)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radana95
Nováček 1 příspěvek 12.10.18 23:31
Kožní vyrážka (pupence)

Dobrý večer prosím o radu včera se mi objevila svědivá vyrážka nebo spíš pupeny. Vždycky naskočí a cca po 15 minutách zmizí a objeví se jinde. Alergicka reakce se u mě projevuje jinak a tak nevím co by to mohlo být. Mohl by mi někdo poradit čím sklidnit svědění než se dostanu k lékaři? přikládám foto kdyby náhodou někdo měl stejnou zkušenost a věděl co by to mohlo být a co s tím. Dekuji

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6518 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 07:17

Léta používám Gliss Kur šampon, nikdy nic. Loni jsem si koupila novou lahvičku, stejný šampon, a osypala jsem se takto po celém těle, přestože nejsem alergik. Takže to určitě bylo nějakou novou složkou v šamponu. Opakovala jsem to , znovu jsem se osypala a šampon letěl. Pak jsem změnila značku, vše ok, po čase opět používám zase Gliss Kur a nic. Může to být reakce na složku. Jo a pomohl mi Zodac, na svědění a zklidnění

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 13.10.18 09:58

@Radana95 Teda,máš to opravdu hodně,já takhle vypadala po bodnutí srsnem.Mela jsem to tedy po celém těle.Zajdi k lékaři může to být z čehokoliv těžko posoudit

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >