Přetrvala u vašich dětí ABKM i po 3. roce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
m-martina
Povídálka 18 příspěvků 100 inzerátů 06.10.18 21:52
ABKM i po 3.roce?

Zdravím, je tady někdo, komu u dětí ABKM přetrvávala i po 3.roce? A kdy vám potom vymizela? Jsem z toho už dost nešťastná…synovi (3 roky a 4 měsíce) pořád ještě nezmizela. V létě jsme byli na prick testech, ty byly pozitivní, potom na expozici v nemocnici..re­agoval po cca 30 ml vyrážkou v obličeji, krevní testy negativní. Stejně tak s vajíčkem. Teď v září nastoupil do školky a a tou alergií je to fakt naprd ????

Dceři (6 měsíců, dosud jen kojená a bez jakýchkoliv příznaků) začínám zavádět příkrmy a mám úplně hrůzu z toho, až jí budu mít přidat něco s mlékem/vajíčkem. Syn měl v 5 měsících reakci děsivou, volali jsme i rychlou :-(

Reakce:
Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 06.10.18 22:02

Asi moc nepotěšim, dcera ji má i v 8 letech. Projevy jsou sice vyrazne mírnější než v kojeneckém věku, ale alergicka reakce stále je. Obávám se, že je v tech mizivych několika procentech, u kterých alergie přetrvává ať do dospělosti.

m-martina
Povídálka 18 příspěvků 100 inzerátů 06.10.18 22:10
@Agneth píše:
Asi moc nepotěšim, dcera ji má i v 8 letech. Projevy jsou sice vyrazne mírnější než v kojeneckém věku, ale alergicka reakce stále je. Obávám se, že je v tech mizivych několika procentech, u kterých alergie přetrvává ať do dospělosti.
:( Tak to mě mrzí. A musí mléčné výrobky úplně eliminovat? Jak to řešíte např.se stravou ve škole?
Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 06.10.18 23:26

Do školky jsem nosila vlastni stravu. Teď ve škole se dá s kucharkami jakz takz domluvit, takže pokud mají např omáčku, porci ji odendaji ještě než do ni přidají smetanu, rizoto ji neposypou sýrem a tak. Uplne striktne už dietu nedrží, trochu tepelne upraveneho mléka zvládá, ale je potřeba hlídat, aby ho neměla moc. Pokud by snědla např jogurt nebo lipanek, je vymalováno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >