Reklama

Přetrvala u vašich dětí ABKM i po 3. roce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

m-martina
Povídálka 18 příspěvků 84 inzerátů 06.10.18 21:52
ABKM i po 3.roce?

Zdravím, je tady někdo, komu u dětí ABKM přetrvávala i po 3.roce? A kdy vám potom vymizela? Jsem z toho už dost nešťastná…synovi (3 roky a 4 měsíce) pořád ještě nezmizela. V létě jsme byli na prick testech, ty byly pozitivní, potom na expozici v nemocnici..re­agoval po cca 30 ml vyrážkou v obličeji, krevní testy negativní. Stejně tak s vajíčkem. Teď v září nastoupil do školky a a tou alergií je to fakt naprd ????

Dceři (6 měsíců, dosud jen kojená a bez jakýchkoliv příznaků) začínám zavádět příkrmy a mám úplně hrůzu z toho, až jí budu mít přidat něco s mlékem/vajíčkem. Syn měl v 5 měsících reakci děsivou, volali jsme i rychlou :-(

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 06.10.18 22:02

Asi moc nepotěšim, dcera ji má i v 8 letech. Projevy jsou sice vyrazne mírnější než v kojeneckém věku, ale alergicka reakce stále je. Obávám se, že je v tech mizivych několika procentech, u kterých alergie přetrvává ať do dospělosti.

m-martina
Povídálka 18 příspěvků 84 inzerátů 06.10.18 22:10
@Agneth píše:
Asi moc nepotěšim, dcera ji má i v 8 letech. Projevy jsou sice vyrazne mírnější než v kojeneckém věku, ale alergicka reakce stále je. Obávám se, že je v tech mizivych několika procentech, u kterých alergie přetrvává ať do dospělosti.
:( Tak to mě mrzí. A musí mléčné výrobky úplně eliminovat? Jak to řešíte např.se stravou ve škole?

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 06.10.18 23:26

Do školky jsem nosila vlastni stravu. Teď ve škole se dá s kucharkami jakz takz domluvit, takže pokud mají např omáčku, porci ji odendaji ještě než do ni přidají smetanu, rizoto ji neposypou sýrem a tak. Uplne striktne už dietu nedrží, trochu tepelne upraveneho mléka zvládá, ale je potřeba hlídat, aby ho neměla moc. Pokud by snědla např jogurt nebo lipanek, je vymalováno.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >