Reklama

Ambiderman pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajapajinka
Nováček 5 příspěvků 27.09.18 22:52
Ambiderman pro miminko

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s timto krémem? Můžu s tím 5.měsični mimčo mazat dlouhodobě? Malý má atop. ekzem a vyzkoušeli jsme už kde co????A tohle je neparfémovane na promazání, vypadá že ho to ani neštipe a dobře se roztírá aniž bych mu už tak hodně podrážděnou kůži dřela ;)

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 27.09.18 22:55

@Pajapajinka Rozhodně můžeš, takto mi to doporučil kožní, když jsem u něj řešila svůj ekzém ;)

S.maya
Závislačka 4286 příspěvků 27.09.18 23:27

Jo, můžeš. Já taky malého mazala. Ten je dobrý v tom, že kůži neudusí. Dává se právě na promazání když jsou na kůži červená ložiska.

Tejule
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 28.09.18 09:31

Určitě ano, ale dost často bývá tzv málo mastný, takže vyzkoušej, ale nám třeba nejlépe zabral Synderman. Je mastnejsi, dobře se roztírá a může ti ho praktik napsat na RP a máš ho plně hrazeny, dá se koupit i bez cca 100 g stojí 80 Kč. Masticka je to dělaná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >