Ambiderman pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajapajinka
Nováček 8 příspěvků 27.09.18 22:52
Ambiderman pro miminko

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s timto krémem? Můžu s tím 5.měsični mimčo mazat dlouhodobě? Malý má atop. ekzem a vyzkoušeli jsme už kde co????A tohle je neparfémovane na promazání, vypadá že ho to ani neštipe a dobře se roztírá aniž bych mu už tak hodně podrážděnou kůži dřela ;)

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 27.09.18 22:55

@Pajapajinka Rozhodně můžeš, takto mi to doporučil kožní, když jsem u něj řešila svůj ekzém ;)

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 27.09.18 23:27

Jo, můžeš. Já taky malého mazala. Ten je dobrý v tom, že kůži neudusí. Dává se právě na promazání když jsou na kůži červená ložiska.

Tejule
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.09.18 09:31

Určitě ano, ale dost často bývá tzv málo mastný, takže vyzkoušej, ale nám třeba nejlépe zabral Synderman. Je mastnejsi, dobře se roztírá a může ti ho praktik napsat na RP a máš ho plně hrazeny, dá se koupit i bez cca 100 g stojí 80 Kč. Masticka je to dělaná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >