Přípravky proti roztočům

Anonymní
21.9.18 20:03

Přípravky proti roztočům

Dobrý den, podle alergologie mám alergii na roztoče, snažím se s němi zamávat, ale vždy při nástupu podzimu se to zhorší, teče mi pořád z nosu, kýchám.. Pořád vysávám, vyklepávám peřiny apod. ale nepomáhá to, zkusila jsem i různé spreje ale taky nic.

Máte nějaké osvědčené přípravky/spreje proti roztočům, které se dají použít i na peřiny/povlečení/matrace?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14821
21.9.18 20:19

asi bych se snažila maximálně eliminovat zdroje roztočů, tedy vyházet koberce, závěsy a případně i záclony vyměnit za žaluzie. lůžkoviny pravidelně prát, vyprat i peřiny a polštáře. eventuelně se prodávají speciální lůžkoviny, kde se roztoči tolik nedrží. Na matrace jsou prý dobré parní vysavače. jako první pomoc bych vyprala potahy matrací, pokud je máš sundavací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.18 20:29

Tak určitě je nutné prát lůžkoviny min. na 60 stupňů alespoň 1× měsíčně. Mám syna s alergií na roztoče a doktor říkal že v té posteli se ty breberky množí nejrychleji,takže praní je základ. V DM drogerii jsem viděla něco na roztoče,dává se to pod matraci. Jestli to funguje těžko říct,ale za pokus nic nedáš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat