Reklama

Přípravky proti roztočům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:03
Přípravky proti roztočům

Dobrý den, podle alergologie mám alergii na roztoče, snažím se s němi zamávat, ale vždy při nástupu podzimu se to zhorší, teče mi pořád z nosu, kýchám.. Pořád vysávám, vyklepávám peřiny apod. ale nepomáhá to, zkusila jsem i různé spreje ale taky nic.

Máte nějaké osvědčené přípravky/spreje proti roztočům, které se dají použít i na peřiny/povleče­ní/matrace?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11572 příspěvků 21.09.18 20:19

asi bych se snažila maximálně eliminovat zdroje roztočů, tedy vyházet koberce, závěsy a případně i záclony vyměnit za žaluzie. lůžkoviny pravidelně prát, vyprat i peřiny a polštáře. eventuelně se prodávají speciální lůžkoviny, kde se roztoči tolik nedrží. Na matrace jsou prý dobré parní vysavače. jako první pomoc bych vyprala potahy matrací, pokud je máš sundavací.

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 21.09.18 20:29

Tak určitě je nutné prát lůžkoviny min. na 60 stupňů alespoň 1× měsíčně. Mám syna s alergií na roztoče a doktor říkal že v té posteli se ty breberky množí nejrychleji,takže praní je základ. V DM drogerii jsem viděla něco na roztoče,dává se to pod matraci. Jestli to funguje těžko říct,ale za pokus nic nedáš. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >