Co to může být - vyrážka?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Triminka
Kecalka 222 příspěvků 18.09.18 18:40
Co to může být - vyrážka?

Predevcirem se vytvořilo mé dcery tyto červené skvrny, nevíte co to muže byt? Mažem to olejíčkem ale myslím si ze to nezabírá

Reakce:
alilauter
Kecalka 277 příspěvků 18.09.18 18:44

To nevím, ale na různé takové vyrazky pomaha dobre Jarishuv roztok. Nevím jestli píšu správně. Fonrticky jarišuv, prodaj ti to v lékárně, namocis do něj nejaky kapesník nebo tak a obklad…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 18.09.18 18:46

možná periorální dermatitida ? Ale nevím.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 18.09.18 19:23

Vzhledem k tomu místu u koutku bych tipla nějakou reakci na jídlo - dceři se to dělá z některého ovoce nebo zeleniny. Většinou to odezní samo, nebo mázneme několikrát denně Framykoinem, zmizí za max 2 dny.

TýnaV1996
Nováček 2 příspěvky 04.10.18 10:37
Co to může být??

Dobrý den, toto se mi objevilo dnes ráno a jsou tam takový malý tečky a okolo to vypadá, jak puchyrky..Mam to vystouplé. Nebolí mě to, nic. Nevíte co by to mohlo být?..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 04.10.18 10:52

@TýnaV1996 tak mi začíná atopický ekzém, strašně to svědí a pak to popraská a vyschne. Může to být i alergická reakce.

TýnaV1996
Nováček 2 příspěvky 04.10.18 10:57

@Aduš8 Atopicky ekzem mám od malička a mám ho jenom na rukou a ten mě doopravdy hodně svedi, ale toto vůbec. Nedávno jsem měla pasovy opar a toto se mi objevilo dneska vypadá to spis, jak nějaký puchyrky..

Clementia
Kecalka 224 příspěvků 04.10.18 21:38

@TýnaV1996 Ano tohle je alergická reakce na neco..Mám s tím vlastní zkušenost.Opatrne na chemické veci.Používat rukavice.Používat spíše přírodní produkty.Doporučuji Excipial Lipolotio. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >