Reklama

Co to může být - vyrážka?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 18.09.18 18:40
Co to může být - vyrážka?

Predevcirem se vytvořilo mé dcery tyto červené skvrny, nevíte co to muže byt? Mažem to olejíčkem ale myslím si ze to nezabírá

Reklama

Reakce:

alilauter
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 18.09.18 18:44

To nevím, ale na různé takové vyrazky pomaha dobre Jarishuv roztok. Nevím jestli píšu správně. Fonrticky jarišuv, prodaj ti to v lékárně, namocis do něj nejaky kapesník nebo tak a obklad…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 18.09.18 18:46

možná periorální dermatitida ? Ale nevím.

stonožka12
Kecalka 488 příspěvků 7 inzerátů 18.09.18 19:23

Vzhledem k tomu místu u koutku bych tipla nějakou reakci na jídlo - dceři se to dělá z některého ovoce nebo zeleniny. Většinou to odezní samo, nebo mázneme několikrát denně Framykoinem, zmizí za max 2 dny.

TýnaV1996
Nováček 2 příspěvky 04.10.18 10:37
Co to může být??

Dobrý den, toto se mi objevilo dnes ráno a jsou tam takový malý tečky a okolo to vypadá, jak puchyrky..Mam to vystouplé. Nebolí mě to, nic. Nevíte co by to mohlo být?..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 04.10.18 10:52

@TýnaV1996 tak mi začíná atopický ekzém, strašně to svědí a pak to popraská a vyschne. Může to být i alergická reakce.

TýnaV1996
Nováček 2 příspěvky 04.10.18 10:57

@Aduš8 Atopicky ekzem mám od malička a mám ho jenom na rukou a ten mě doopravdy hodně svedi, ale toto vůbec. Nedávno jsem měla pasovy opar a toto se mi objevilo dneska vypadá to spis, jak nějaký puchyrky..

Clementia
Kecalka 222 příspěvků 04.10.18 21:38

@TýnaV1996 Ano tohle je alergická reakce na neco..Mám s tím vlastní zkušenost.Opatrne na chemické veci.Používat rukavice.Používat spíše přírodní produkty.Doporučuji Excipial Lipolotio. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >