Reklama

Dcera má po jogurtu kolem úst červené fleky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 15:32
červené fleky po jogurtu

Ahoj, dnes jsem poprvé dceři dávala jogurt a okolo pusinky jí pak naskákaly červené fleky, je kojená, když jsem jednou zkoušela dávat UM, tak to samé, asi je to nějaká alergie že? máte s tím někdo zkušenost? je to na celý život nebo to vymizí?

Přečtěte si článek: Nejčastější alergie u dětí a jak je léčit

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 15.09.18 15:46

ano, vypada to na alergii na mleko. zkus par mesicu pockat a pak znova dej jogurt. syn mi v 7 nebo 8 mesicich po jogurtu zvracel obloukem. ted je mu 8 let a mlecne vyrobky mu vubec nevadi. vetsinou tato alergie vymizi sama kolem druheho nebo tretiho roku. pokud ne, bude to chtit vysetreni na alergologii.

aduska912
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 15:55

takže by nesměla jogurt,sýry,UM, prostě nic?je jí 9 měsíců, ještě se zeptám jaký je rozdíl mezi normálním zvracením obloukem?dcera mi někdo po příkrmu zvrací když se asi přejí,zvrací škaredě,ale žádné velké oblouky to nejsou

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 15.09.18 18:54

no logicky pijud se mi dite po nejakem jidle osype, davat mu to nebudu, ne? a s tim zvracenim po prikrmech - jsi si jista, ze to je z prejezeni? neni to po nejake potravine? zkus to vypozorovat. me deti lehce zvracely pouze jako kojenci, kfyz se prepily a dala jsem je brzo po jidle na bricho… jinak zvraceni po prikrmech neznam ani od jednoho z deti.

sediza
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 15.09.18 20:52

V žádném případě nepodávejte mléčné výrobky. Většinou tato alergie vymizí, ale až cca po roce věku. Nahlaste to pediatrovi a ten by vás mel poučit, jak dále postupovat. Syn to měl také. Osypal se mi po UM i po jogurtu. Dnes už ve 4 letech pije kravské mléko a je v pohodě. Alergií na potraviny může mít víc. Nové věci do jidelnicku zařazujte opatrne a v malé míře s časovým odstupem týden.

aduska912
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 21:05

@sediza a dělali vám nějaké testy?

aduska912
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 21:06

@sediza a kdy vám ta alergie zmizela?

sediza
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 15.09.18 22:49

Testy nedělali. Zmizelo to asi na roce a čtvrt. Resp. v te dobe zvladl jogurt. Mléko jsem dala až po 2. roce. Jinak při kojeni do cca roka jsem musela drzet dietu - vse bez laktozy, nebo jen v malém množství. Jinak měl syn zelenou stolici, občas s krví. Bylo to hlavně dokud byl plně kojeny.

aduska912
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 22:57

@sediza že by dcera měla zelenou stolici se mi nezdá a krev neměla nikdy,zatím jím mléčné výrobky tak uvidíme co nám řekne doktorka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >