Reklama

Medrol kortikoid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanka1120
Kelišová 6265 příspěvků 22.09.18 14:19
medrol kortikoid

Holky jak snasite medrol kortikoid?...………………­...

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 19:28

Dobře (jak v těhotenství, tak když jsem nebyla těhotná). Akorát ta hnusná hořká chuť, když ho zapíjím, na tu jsem ještě nevyzrála. Asi záleží, jakou dávku denně bereš. Já beru 1 tabletu (4mg) denně a zatím nepozoruju žádné vedlejší účinky.

Celina
Závislačka 3066 příspěvků 23.09.18 00:02

Špatně. Krom nálad, zavodnění a 10kg navrch na mě medrol absolutně nezabral. Jsem kortikorezistentni. A nechápu, že tenhle utrejch předepisují doktoři z center jako lentilky, kolikrát bez imunologické diagnózy :nevim:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 00:55

@Celina Já mám tedy opačnou zkušenost. Mně ho napsali až po několikerém potvrzení diagnózy autoimunitní nemoci, a ťukám, na mě funguje dobře - potlačuje mi přehnaně aktivní imunitu a zároveň (doufám, že to tak zůstane) se zatím žádné vedlejší účinky neobjevily.

hanka1120
Kelišová 6265 příspěvků 23.09.18 09:00

prave mam astma a bronchitidu tyden jsem chodila na infuze aby se mi ulevilo protože to bylo strasne pak mi pani doktorka napsala jeste na 3 dny prave medrol 16mg jsem si včera vzala tabletku a bylo to něco hrozneho.bolelo mne bricho jak blazen a byla jsem uplne nafoukla jak blazen

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 19:17

Tos dostala podle mého názoru dost vysokou dávku. Takovou bych čekala jako první pomoc přímo při astmatickém záchvatu. Pak chápu, že ti může být blbě, já beru jen 4mg

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >