Medrol kortikoid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 22.09.18 14:19
medrol kortikoid

Holky jak snasite medrol kortikoid?...………………­...

Reakce:
Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 22.09.18 19:28

Dobře (jak v těhotenství, tak když jsem nebyla těhotná). Akorát ta hnusná hořká chuť, když ho zapíjím, na tu jsem ještě nevyzrála. Asi záleží, jakou dávku denně bereš. Já beru 1 tabletu (4mg) denně a zatím nepozoruju žádné vedlejší účinky.

Celina
Závislačka 3618 příspěvků 23.09.18 00:02

Špatně. Krom nálad, zavodnění a 10kg navrch na mě medrol absolutně nezabral. Jsem kortikorezistentni. A nechápu, že tenhle utrejch předepisují doktoři z center jako lentilky, kolikrát bez imunologické diagnózy :nevim:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 23.09.18 00:55

@Celina Já mám tedy opačnou zkušenost. Mně ho napsali až po několikerém potvrzení diagnózy autoimunitní nemoci, a ťukám, na mě funguje dobře - potlačuje mi přehnaně aktivní imunitu a zároveň (doufám, že to tak zůstane) se zatím žádné vedlejší účinky neobjevily.

hanka1120
Kelišová 6266 příspěvků 23.09.18 09:00

prave mam astma a bronchitidu tyden jsem chodila na infuze aby se mi ulevilo protože to bylo strasne pak mi pani doktorka napsala jeste na 3 dny prave medrol 16mg jsem si včera vzala tabletku a bylo to něco hrozneho.bolelo mne bricho jak blazen a byla jsem uplne nafoukla jak blazen

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 23.09.18 19:17

Tos dostala podle mého názoru dost vysokou dávku. Takovou bych čekala jako první pomoc přímo při astmatickém záchvatu. Pak chápu, že ti může být blbě, já beru jen 4mg

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >