Vyrážka - pohotovost?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vercsi148
Kecalka 253 příspěvků 30.09.18 09:37
Vyrážka - pohotovost?

Vím, že je to už zaznělo, ale chtěla jsem se zaptat, jeli byste dnes na pohotovost nebo čekali na kožní? Popř. máte zkušenost?
Má to i v podkoleních jamkách..místy má i suché flíčky jako ekzém, s tím bych si poradila, ale zaskočily mě ty pupínky a svědivost…
Díky za rady :kytka:

Reakce:
Mondousek
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 09:40

Pokud nemá jiné příznaky (horečku, bolesti hlavy, malátnost apod.), tak bych jen s vyrážkou na pohotovost nejela. Zajdi zítra k dětské, pokud to nezmizí.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 30.09.18 09:42

S vyrazkou bych se na pohotovost fakt nehnala. Na svedivost dat fenistyl kapky, zitra na kozni.

Vercsi148
Kecalka 253 příspěvků 30.09.18 09:46

Jo holky mate pravdu,trochu jsem zazmatkovala…
Diky :kytka:

Mondousek
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 13:28

Nemáš zač, je to pochopitelný, že máš starost. Ale v tomto případě bych se bála víc toho, co na té pohotovosti chytí než toho, že počkám do zítra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 10:39

Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? V pátek se to vytvořilo přímo před zraky. Narostla ta bílá skvrna během 2 minut ( po vysleceni trika u lékařky - k poslechu). Dr tipovala boreliozu. Teď ta skvrna vytvořila něco jako puchyr. Kolem to zfialovelo. Dítě tvrdí, ze to bolí. Při zmínce doktora už zase nebolí ;-).
Má i podobné fleky na jazyku, ale ty jsou jakoby odloupnuta kůže.
Od osmi večera ji zcervenalo už i druhé ucho a tvoří se bílá skvrna.
V pondělí máme opět dojít k lékařce, ale ptám se na zkušenosti zda se mám bát a jet raději na pohotovost už zítra.
Prosím kvůli fotce anonym. Dekuji

Filzefina
Stálice 87 příspěvků 31.10.18 21:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? V pátek se to vytvořilo přímo před zraky. Narostla ta bílá skvrna během 2 minut ( po vysleceni trika u lékařky - k poslechu). Dr tipovala boreliozu. Teď ta skvrna vytvořila něco jako puchyr. Kolem to zfialovelo. Dítě tvrdí, ze to bolí. Při zmínce doktora už zase nebolí ;-).
Má i podobné fleky na jazyku, ale ty jsou jakoby odloupnuta kůže.
Od osmi večera ji zcervenalo už i druhé ucho a tvoří se bílá skvrna.
V pondělí máme opět dojít k lékařce, ale ptám se na zkušenosti zda se mám bát a jet raději na pohotovost už zítra.
Prosím kvůli fotce anonym. Dekuji

Mohu vedet co to nakonec bylo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 22:48

@Filzefina bylo to impetigo. A i přes 7denni atb se nám to vrátilo. :think: a ucho vypadalo, ze upadne. Proste paráda, naštěstí to nenechává jizvy tak uvidime. Má to hodně na obličeji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >