Reklama

Ekzém či periorální dermatitida

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika belzova
Povídálka 37 příspěvků 05.10.18 14:07
Ekzem ci perioralni dermatida

Dobry den, synovi se po ryme udelalo toto pod nosem. Je to cervene, hrubsi a s pupinky. Ma to I trosku na brade. Zkusili jsme vittela ictamo, uriage xemose, borova voda, zink.mas a nic, rozliza se to. Co to prosim je a co s tim? Dekuji

Reklama

Reakce:

FenekUsaty
Závislačka 4138 příspěvků 05.10.18 14:35

Mne to prijde jako atopicky ekzem a v tehle oblasti je blby, ze to jen tak nezmizi. Leci se jinak, nez kdekoli jinde, kolem pusy se musi vysusit, kozarka vam na to da vysouseci mast michanou v lekarne. Ovsem nejlip na to zabere par dni nevylezat ven. Dcera presne s timhle bojovala od rijna do prosince a zmizel az kdyz onemocnela a byla tyden doma na antibiotikach. A uz je to par let a nevratil se. Dulezity je, ze kolem te pusy se na rozdil od atopaku na jinych mistech nesmi promastovat.

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 14:36

@monika belzova opravdu zinková mast nepomohla, jak dlouho si zkousela? šla bych k lékaři, pokud se to rozlézá.

monika belzova
Povídálka 37 příspěvků 05.10.18 15:12

Proc se nesmi promazavat? Mam zkusit jen tu zinkovku?

FenekUsaty
Závislačka 4138 příspěvků 05.10.18 15:13

To nevim, ale kozarka mi to kladla na srdce, nejspis proto, ze to kolem te pusy jeste dite slini a v te zime to ma snahu spis mokvat. Urcite bych tu zinkovku zkusila minimalne tyden.

monika belzova
Povídálka 37 příspěvků 05.10.18 15:47

Dobre, vse vysadime a zkusime jen zinkovku. Muze to byt I alergie na neco nebo cim to je?

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 17:04

ano základ je zinkovka dokud nezmizí začervenání :)

monika belzova
Povídálka 37 příspěvků 05.10.18 17:24

A muze se zinkkovka kolem pusy? Mame tu z lekarny a maly si porad strka ruky do pusy, ma 10m.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >