Reklama

Prosím od čeho jsou tyto štípance?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makulitka
Kecalka 157 příspěvků 12.10.18 22:38
Prosím od čeho jsou tyto štípance?

Ahoj maminky, možná mi nějaká pomůžete s tímto předvíkendovým dilema. Všimla jsem su dnea večer po koupání, že má dcera tyto štípance. Měla jich pár už před 4mi týdny a po několika dnech se jí z toho udělali jen bouličky bez začervenání. Dnes jsem objevila toto. Namazala jsem to teatree mastickou od justu. Opět je to vyboulené jako štípanec. Má to jen na stehnech a zadecku. Nikde jinde. Co by to mohlo být? Moc děkuji za názory

Reklama

Reakce:

adamura
Kecalka 187 příspěvků 12.10.18 22:58

Můj syn toto měl také, a dle doktorky to bylo hermetického původu. Udělalo se mu to když byl ve styku s někým kdo měl opar a při oslabený imunitě.

adamura
Kecalka 187 příspěvků 12.10.18 22:59

Jo a mazali jsme to Herpesinem.

Kacenka.k8
Povídálka 41 příspěvků 12.10.18 23:05

To vypada na stenice :think:

makulitka
Kecalka 157 příspěvků 12.10.18 23:30

@adamura moc děkuji za typ. Zkusím se na to zaměřit.

makulitka
Kecalka 157 příspěvků 12.10.18 23:32

@Kacenka.k8 zase si říkám, že by to bylo jen na stehýnkách a zadku a nikde jinde … Četla jsem, že jsou postižena odhalená místa, ale na rukou a obličeji to zatím neměla.

tininas
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 12.10.18 23:35
@makulitka píše:
Ahoj maminky, možná mi nějaká pomůžete s tímto předvíkendovým dilema. Všimla jsem su dnea večer po koupání, že má dcera tyto štípance. Měla jich pár už před 4mi týdny a po několika dnech se jí z toho udělali jen bouličky bez začervenání. Dnes jsem objevila toto. Namazala jsem to teatree mastickou od justu. Opět je to vyboulené jako štípanec. Má to jen na stehnech a zadecku. Nikde jinde. Co by to mohlo být? Moc děkuji za názory

Ahoj.

Nejspíš ji poštípali komáři. Nespí ráda odkopaná?

makulitka
Kecalka 157 příspěvků 13.10.18 00:18

@tininas Ahoj, ano. Spí odkopaná prakticky celé noci. Ale komára jsem si nikde nevšimla. Ani u mně ho neslyším. Mám ložnici vedle. Syn spí v pokoji s ní a taky nemá žádný štípanec. :nevim:

tininas
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 13.10.18 01:01
@makulitka píše:
@tininas Ahoj, ano. Spí odkopaná prakticky celé noci. Ale komára jsem si nikde nevšimla. Ani u mně ho neslyším. Mám ložnici vedle. Syn spí v pokoji s ní a taky nemá žádný štípanec. :nevim:

Ahoj. Napsala jsem komára, ale myslím tím různé „hmyzáky“. Jestli nemáte všude v oknech síťky a setmí se, tak Vám do domu/bytu vleze všelicos.

Pokud malá nemá horečku a „štípance“ se nezhoršují, tak je vše na dobré cestě. :)

Edit: 2× „v oknech“

Příspěvek upraven 14.10.18 v 00:17

jezzz
Závislačka 2511 příspěvků 2 inzeráty 13.10.18 09:01

@makulitka Doporucuji mazat Dubovou masti. Vypada to jako stipance od hmyzu.

růžový achát
Závislačka 4234 příspěvků 13.10.18 09:06

Dcerka to ma taky a přikladam na to dubovky ( kapky od dědka kořenáře)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >