Prosím od čeho jsou tyto štípance?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
makulitka
Kecalka 160 příspěvků 12.10.18 22:38
Prosím od čeho jsou tyto štípance?

Ahoj maminky, možná mi nějaká pomůžete s tímto předvíkendovým dilema. Všimla jsem su dnea večer po koupání, že má dcera tyto štípance. Měla jich pár už před 4mi týdny a po několika dnech se jí z toho udělali jen bouličky bez začervenání. Dnes jsem objevila toto. Namazala jsem to teatree mastickou od justu. Opět je to vyboulené jako štípanec. Má to jen na stehnech a zadecku. Nikde jinde. Co by to mohlo být? Moc děkuji za názory

Reakce:
adamura
Kecalka 284 příspěvků 12.10.18 22:58

Můj syn toto měl také, a dle doktorky to bylo hermetického původu. Udělalo se mu to když byl ve styku s někým kdo měl opar a při oslabený imunitě.

adamura
Kecalka 284 příspěvků 12.10.18 22:59

Jo a mazali jsme to Herpesinem.

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 12.10.18 23:05

To vypada na stenice :think:

makulitka
Kecalka 160 příspěvků 12.10.18 23:30

@adamura moc děkuji za typ. Zkusím se na to zaměřit.

makulitka
Kecalka 160 příspěvků 12.10.18 23:32

@Kacenka.k8 zase si říkám, že by to bylo jen na stehýnkách a zadku a nikde jinde … Četla jsem, že jsou postižena odhalená místa, ale na rukou a obličeji to zatím neměla.

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 12.10.18 23:35
@makulitka píše:
Ahoj maminky, možná mi nějaká pomůžete s tímto předvíkendovým dilema. Všimla jsem su dnea večer po koupání, že má dcera tyto štípance. Měla jich pár už před 4mi týdny a po několika dnech se jí z toho udělali jen bouličky bez začervenání. Dnes jsem objevila toto. Namazala jsem to teatree mastickou od justu. Opět je to vyboulené jako štípanec. Má to jen na stehnech a zadecku. Nikde jinde. Co by to mohlo být? Moc děkuji za názory

Ahoj.

Nejspíš ji poštípali komáři. Nespí ráda odkopaná?

makulitka
Kecalka 160 příspěvků 13.10.18 00:18

@tininas Ahoj, ano. Spí odkopaná prakticky celé noci. Ale komára jsem si nikde nevšimla. Ani u mně ho neslyším. Mám ložnici vedle. Syn spí v pokoji s ní a taky nemá žádný štípanec. :nevim:

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 13.10.18 01:01
@makulitka píše:
@tininas Ahoj, ano. Spí odkopaná prakticky celé noci. Ale komára jsem si nikde nevšimla. Ani u mně ho neslyším. Mám ložnici vedle. Syn spí v pokoji s ní a taky nemá žádný štípanec. :nevim:

Ahoj. Napsala jsem komára, ale myslím tím různé „hmyzáky“. Jestli nemáte všude v oknech síťky a setmí se, tak Vám do domu/bytu vleze všelicos.

Pokud malá nemá horečku a „štípance“ se nezhoršují, tak je vše na dobré cestě. :)

Edit: 2× „v oknech“

Příspěvek upraven 14.10.18 v 00:17

jezzz
Závislačka 2558 příspěvků 3 inzeráty 13.10.18 09:01

@makulitka Doporucuji mazat Dubovou masti. Vypada to jako stipance od hmyzu.

růžový achát
Kelišová 5005 příspěvků 13.10.18 09:06

Dcerka to ma taky a přikladam na to dubovky ( kapky od dědka kořenáře)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >