Nejlepší šampon na seboroickou dermatitidu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka0007
Povídálka 13 příspěvků 02.11.18 16:05
Nejlepší šampon na seboreu

Ahojky! Už přes rok mě trápí seborea, ze začátku jsem ji měla málo, ale postupem času se mi rozlezla skoro po celé hlavě. Kožní mi nic nenapsala, a řekla, že to přejde :nevim:… Nepřešlo :D Změnu stravy jsem zkoušela, taky nezabralo. Moře mi taky nezabralo. Máte tedy prosím, nějaký dobrý šampon, který by mě toho zbavil? Děkuji moc :srdce:

Příspěvek upraven 03.11.18 v 09:47

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 02.11.18 17:05

Docela dobrý šampon dělá Eucerin. pro syna teď používám Cutis help. relativně to zabírá. Pak má nějakou speciální řadu i Bioderma. Jen se připrav, že tyto šampony jsou fakt dost drahé…

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 02.11.18 17:23

Kelual Ducray,Cutishelp lupénka+seborea, rašelinovy šampon od fy Energy,obyčejný alverde sensitive z DM,Caltha šampon na podrážděnou pokožku,…ten Kelual je taková víceméně jistota na zastavení a aspoň zaschnutí toho nejhoršího,když to jsou fakt rozskrabane,roz­mokvane bolaky.a pak zkoušet a zkoušet .většina přírodních je dobrá.nejlepe s lopuchem.vyse uvedené fungují u mě.ale každý reaguje jinak.jo s arganový olej.natvrdo to napatlu na noc a ráno umyju.Ten mi pomáhá i na seboreu na obličeji.tam se mi objevila pár let poté.

Anonymka0007
Povídálka 13 příspěvků 02.11.18 21:44

@luca241 @nozu Moc děkuji, určitě vyzkouším, je to už nepříjemné. :roll:

dyňa
Kecalka 271 příspěvků 03.11.18 22:12

Tak ja chodila i na laser,patlala se Nizoralem a Alpecinem nekolik let.A vyresil to Head and Shoulders,nejradeji mam mentolovy,a mam 20let klid.Manzel si s nim umyva cele telo,ma plisen i na zadech, a pohoda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 17:17

Tak jestli je to seboroická dermatitida, tak ta nepřejde, je to trvalé - aspoň tak to říkal přítelovi kožař. Přítel to má už řadu let, spíš se to zhoršuje a vyzkoušel na to všechno možné, že nemá cenu to tady ani psát, byl by to dlouhý seznam. Nakonec došel k tomu, že mu nejlíp fungují mastičky s konopím.

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 04.11.18 23:37

Bioderma nodé DS+. Po roce mám klid a můžu použít klidně i šampon z Lidlu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >