Alma, OSPOD

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
1.1.22 21:45

Alma, OSPOD

Krásný večer, maminky, hledám maminky, které mají negativní zkušenost s Almou a OSPODEM. Bojuji o děti a bohužel otec dětí má peníze… Možná některá z vás má podobnou situaci, nebo si ji měla. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72251
1.1.22 21:55

Come Alma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.1.22 22:57
@Lama Lama píše:
Come Alma?

Centrum Alma Jankovskeho 864,Praha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
1.1.22 23:00

Předpokládám, že v Almě jste byli na mediaci, z toho byl měla být výstupem dohoda vás jako rodičů. Máš pocit, že na OSPOD jdou proti zájmům dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.1.22 08:38
@chezlu píše:
Předpokládám, že v Almě jste byli na mediaci, z toho byl měla být výstupem dohoda vás jako rodičů. Máš pocit, že na OSPOD jdou proti zájmům dítěte?

Měli jsme to narozené soudem. Výstup nebyl pravdivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
2.1.22 09:34

Nebyl pravdivý znamená, že ve zprávě k soudu bylo něco jiného, než jste projednali? Každý klient má možnost si stěžovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 11:44
@Feliz píše:
Krásný večer, maminky, hledám maminky, které mají negativní zkušenost s Almou a OSPODEM. Bojuji o děti a bohužel otec dětí má peníze… Možná některá z vás má podobnou situaci, nebo si ji měla. Děkuji

Jsem z Prahy 7, tedy teď už z Prahy 3, ale syn je pořád přihlášený na 7.
A s OSPODem je to ne vždy v zájmu dítěte. Tedy snad bylo, ted máme novou paní OSPODačku, tak uvidime, zda se to zlepší.
Jinak peníze při rozvodu dělají své. Manžel je toho názoru, že dostane syna do vl. péče, protože ma prachy a velký byt (z kterého mě a syna nechal vyhodit-prý konec nájemní smlouvy, ale sám tam bydlí a syna tam vezme natrvalo zpet). A víte co? Zatim mu vše krásně vychází, až se mi to nechce věřit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.1.22 12:02

@kecka1ukecana to je přesně ono. Peníze vládnou. Jak se Vám podařilo změnit pani na OSPODU?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 07:40
@Feliz píše:
@kecka1ukecana to je přesně ono. Peníze vládnou. Jak se Vám podařilo změnit pani na OSPODU?

Mela jsem stesti. Odesla v 6mes. tehotenstvi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat