Alrgická reakce

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 11:24
Alrgická reakce

Ahoj, mám už přes měsíc „vyrážku“. Začala to, když jsem si vzala první prášek na alergii (ty léky jsem kdysi už brala a vše bylo v pořádku). Teď jsem je brala tak po 3 letech a zhruba po 3 hodinách se mi udělalo na ruce tohle (viz fotka). Je to už měsíc a stále se mi to dělá. Vždy se to objeví a pak zase zmizí a tak i několikrat za den. Pak se to rozšířilo na nohy a teď se mi to dělá i tam. Jsou dny, kdy to mám opravdu hodně a někdy se objeví jen pár pupínků.
Není nic, co bych jedla nebo používala každý den (sprchače i šampony střídám).
V reálu je to o něco horší, než na fotkách.
Lékaři jsem psala email, že si myslím, že by to mohlo být z léků a on mi odepsal, že počkáme na výsledky spalniček. Jenomže už je to měsíc a nikdo se mi neozval. Ale spalničky to určitě nebudou.
Napada vás co by to mohlo být?
Dost to svědí, ale snažím se to moc neškrabat.

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 3018 příspěvků 26.07.19 11:26

Nevím, ale ta jizva je masakr 8o

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 26.07.19 11:26

Šla bych na kožní ať to prohlédne osobně. Muže to byt cokoli od alergie po plíseň

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 26.07.19 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj, mám už přes měsíc „vyrážku“. Začala to, když jsem si vzala první prášek na alergii (ty léky jsem kdysi už brala a vše bylo v pořádku). Teď jsem je brala tak po 3 letech a zhruba po 3 hodinách se mi udělalo na ruce tohle (viz fotka). Je to už měsíc a stále se mi to dělá. Vždy se to objeví a pak zase zmizí a tak i několikrat za den. Pak se to rozšířilo na nohy a teď se mi to dělá i tam. Jsou dny, kdy to mám opravdu hodně a někdy se objeví jen pár pupínků.
Není nic, co bych jedla nebo používala každý den (sprchače i šampony střídám).
V reálu je to o něco horší, než na fotkách.
Lékaři jsem psala email, že si myslím, že by to mohlo být z léků a on mi odepsal, že počkáme na výsledky spalniček. Jenomže už je to měsíc a nikdo se mi neozval. Ale spalničky to určitě nebudou.
Napada vás co by to mohlo být?
Dost to svědí, ale snažím se to moc neškrabat.
Šla bych na kožní.
Sue2008
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 1 inzerát 26.07.19 11:51

Kožní a hned. Na alergii mi to moc nevypadá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 12:24

Já se právě obávám, že půjdu k lékaři a zrovna mít žádnou vyražku nebudu. Co pak s tím? To mě asi pošlou domů ne?

unuděná
Echt Kelišová 8807 příspěvků 4 inzeráty 26.07.19 12:34
@Anonymní píše:
Já se právě obávám, že půjdu k lékaři a zrovna mít žádnou vyražku nebudu. Co pak s tím? To mě asi pošlou domů ne?

Ukážeš jim ty fotky a popíšeš, kdy se ti to objevuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:49

Tak jsem byla včera u lékaře a předepsal mi Xados, ale prý to pomáhá tak 10% lidem. Říkal, že to vypadá na kopřivku, což jsem si myslela sama.
Včera jsem vzala první prášek xadosu a vyskákala mi ta vyrážka, ale tentokrat téměř po celém těle (doteď to byla část rukou a část nohou.) Včera se objevila po celych nohou i rukou, dokonce i na zádech a na zadku :nevim:
Co s tím? Mám dál xados brát? Nebo jít znovu k lékaři?

Váš příspěvek
Reklama