Alrgická reakce

Anonymní
26.7.19 11:24

Alrgická reakce

Ahoj, mám už přes měsíc „vyrážku“. Začala to, když jsem si vzala první prášek na alergii (ty léky jsem kdysi už brala a vše bylo v pořádku). Teď jsem je brala tak po 3 letech a zhruba po 3 hodinách se mi udělalo na ruce tohle (viz fotka). Je to už měsíc a stále se mi to dělá. Vždy se to objeví a pak zase zmizí a tak i několikrat za den. Pak se to rozšířilo na nohy a teď se mi to dělá i tam. Jsou dny, kdy to mám opravdu hodně a někdy se objeví jen pár pupínků.
Není nic, co bych jedla nebo používala každý den (sprchače i šampony střídám).
V reálu je to o něco horší, než na fotkách.
Lékaři jsem psala email, že si myslím, že by to mohlo být z léků a on mi odepsal, že počkáme na výsledky spalniček. Jenomže už je to měsíc a nikdo se mi neozval. Ale spalničky to určitě nebudou.
Napada vás co by to mohlo být?
Dost to svědí, ale snažím se to moc neškrabat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3491
26.7.19 11:26

Nevím, ale ta jizva je masakr 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
26.7.19 11:26

Šla bych na kožní ať to prohlédne osobně. Muže to byt cokoli od alergie po plíseň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27165
26.7.19 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj, mám už přes měsíc „vyrážku“. Začala to, když jsem si vzala první prášek na alergii (ty léky jsem kdysi už brala a vše bylo v pořádku). Teď jsem je brala tak po 3 letech a zhruba po 3 hodinách se mi udělalo na ruce tohle (viz fotka). Je to už měsíc a stále se mi to dělá. Vždy se to objeví a pak zase zmizí a tak i několikrat za den. Pak se to rozšířilo na nohy a teď se mi to dělá i tam. Jsou dny, kdy to mám opravdu hodně a někdy se objeví jen pár pupínků.
Není nic, co bych jedla nebo používala každý den (sprchače i šampony střídám).
V reálu je to o něco horší, než na fotkách.
Lékaři jsem psala email, že si myslím, že by to mohlo být z léků a on mi odepsal, že počkáme na výsledky spalniček. Jenomže už je to měsíc a nikdo se mi neozval. Ale spalničky to určitě nebudou.
Napada vás co by to mohlo být?
Dost to svědí, ale snažím se to moc neškrabat.
Šla bych na kožní.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
26.7.19 11:51

Kožní a hned. Na alergii mi to moc nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.19 12:24

Já se právě obávám, že půjdu k lékaři a zrovna mít žádnou vyražku nebudu. Co pak s tím? To mě asi pošlou domů ne?

• Citovat
  • Nahlásit
13413
26.7.19 12:34
@Anonymní píše:
Já se právě obávám, že půjdu k lékaři a zrovna mít žádnou vyražku nebudu. Co pak s tím? To mě asi pošlou domů ne?

Ukážeš jim ty fotky a popíšeš, kdy se ti to objevuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 09:49

Tak jsem byla včera u lékaře a předepsal mi Xados, ale prý to pomáhá tak 10% lidem. Říkal, že to vypadá na kopřivku, což jsem si myslela sama.
Včera jsem vzala první prášek xadosu a vyskákala mi ta vyrážka, ale tentokrat téměř po celém těle (doteď to byla část rukou a část nohou.) Včera se objevila po celych nohou i rukou, dokonce i na zádech a na zadku :nevim:
Co s tím? Mám dál xados brát? Nebo jít znovu k lékaři?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama