Amoksiklav sirup u kojence

73
1.10.19 15:16

Amoksiklav sirup u kojence

Ahoj,
Prosím o radu… dostali jsme sirup amoksiklav pro 10.týdenní miminko, na zánět ledvin. Do toho má rotaviry… nicméně. Od nasazení léku mi příjde chlapeček spavější a i průjem se zhoršil. Nemáte někdo podobnou zkušenost především s tou spavostí?
Nevím, zda je to běžné nebo mám jet zase zpátky do nemocnice.. :/
Díky
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1111
1.10.19 15:25

Jestli že je 10 ti týdenní mimino spave, hned zpět do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8970
1.10.19 15:29

@Z_eba Zpět do nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 16:00

Vás pustili se zánětem ledvin domů?? U takových mrňat je nutná hospitalizace a atb do žíly, pokud to nemáte jako doléčení. Nás na to upozorňovala i pediatra, ale v nemocnici ani nikoho nenapadlo poslat nás domů.

• Nahlásit
  • Citovat
73
1.10.19 16:02

Je to doléčení, pustili nás včera s negativním nálezem po 5 dnech na antb do žíly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 16:09

@Z_eba Já už se lekla, že vás poslali rovnou… Asi bych zavolala na oddělení, kde jste byli a zeptala se - taky může být vyčerpaný a nabírá síly. Na kontrolu k pediatrovi už jít nemáte? Chce to hlídat dehydrataci a dávat probiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
73
1.10.19 16:11

Už sedíme v autě a jedeme tam.. jako taky jsem si říkala že je třeba unavený ale včera takhle nevypadal a zhoršil se mu daleko ten průjem. Na kontrolu jít máme ake kvůli těm rotavirům tam nechci moc chodit… takhle jsme se nakazili my a nerada bych tohle poslala dál nějaké další mamince s miminkem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 16:14

@Z_eba Tak to je určitě lepší, že jste jeli… Držím palce a posílám mnoho sil všem, jsou to hrozné nervy, řešit to u takového drobka.

• Nahlásit
  • Citovat
5383
1.10.19 17:31

Také bych jela. Myslím ale, že zhoršení prujmu je následkem těch peroralnich atb. Šestiletý syn má teď přesně tato a první dva dny ani chudák nestíhal dobihat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
1.10.19 18:39

Tak jsme jeli a už jsme doma… udělali nám vyšetření a prý by to měl být následek těch rotavirů, že je spavější, že se s tím ještě nevypořádal, jinak je úplně v pořádku… podle CRP a ještě jednoho rychlo krevního testu… prý z těchto antibiotik spavější být nemůže a mám vydržet… kdyby se to nelepšilo, tak na kontrolu…

Btw, celý den mi tu pospává a jakmile tam přijedeme tak se směje a kope nohama štěstím :woman_tipping_hand_tone2: :laughing:. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8970
1.10.19 18:42

@Z_eba Tak budeš aspoň klidnější. Asi opravdu potřebuje nabrat síly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
1.10.19 18:43

Přišlo mi divné, že včera už byl daleko lepší… ale asi reaguje na ty nová antibiotika ve spojením s těmi rotaviry… manža ještě jede pro váhu abychom hlídali, že nám nehubne :) díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 19:33

@Z_eba To je dobře, že to vypadá jen na to zotavování se. Doporučuji ta probiotika, nám říkali, ať je dáváme i v době, kdy ještě bere atb.

• Nahlásit
  • Citovat
73
1.10.19 20:01

Ty dáváme i tak.. už tři týdny kvůli seboree :)
Ale díky :)
Z

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama