Reklama

Andulka Šafářová?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tery01
Nováček 1 příspěvek 03.02.17 06:27
Andulka Šafářová?!

Dobrý den, žádám Vás o rady s výběrem jména pro naše další dítě.
Máme dcery Verunku a Danielku a syn se jmenuje Martínek.

Pro chlapečka vybíráme mezi jmény Michael/Samuel/E­rik.

Shoudnout se na holčičím jméně je velký háček a proto Vás žádám o pomoc. Manžel chce, aby se jmenovala Anna. Nechci to připustit, jelikož nechci, aby jí ve šklolce a škole říkali Andulko Šafářová. Manžel neustále říká, že třeba jí tak říkat nebudou, já tomu ale nevěřím. Jsem přesvědčena, že by se jí takto posmívali. Navrhovala jsem někokik dalších jmen Lenka, Natálie, Stela, Julie, Sofie, Denisa, Renata, Adéla,… a plno dalších, ale nic se manželovi nelíbí a stále trvá na Anně.
Prosím Vás, můžete mi napsat tipy na jména, která bych mu mohla předložit? Já už jsem opravdu v koncích a myslím, že budu souhlasit se skoro jakýkoliv jménem kromě Anny.
Děkuji za příspěvky. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Janee19
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 03.02.17 06:32

A vy se jmenujete Safarovi? Anicek beha tolik a fakt si nemyslim, ze kazde se prezdiva Andulka Safarova :lol: Navic to snad ani dnesni deti uz neznaj

Uživatel je onlineMarie432875
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 03.02.17 06:35

@tery01 a vy se jmenujete Šafářovi, ze se bojis aby ji tak nerikali? Me by to treba nikdy nenapadlo, jen tak nejake Anicce takto říkat. Mam sestru Annu, a nikdy ji tak nikdo neříkal. Ma plno přezdívek a zkomolenin jména, ale nikdy Andulka Šafářová :lol: věř, ze ke každému jménu jde najít neco ošklivého. Např. Stela je ztuzeny tuk - to by treba me vadilo vic.

1Luca
Kelišová 5267 příspěvků 03.02.17 06:36

Já o jedné Andulce Šafářové vím a je to malá holka :nevim:. Kdo bude chtít se smát, najde si i u jiného jména důvod.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 03.02.17 06:38

@Janee19 @Marie432875 Kdyby se nejmenovala Šafářovi, tak se asi takhle neptá, ne? :roll:
@tery01 Tak os ani doma neříkejte Andulko, ale Aničko. Nevím, jestli si děti spojí Annu s Andulkou. Spousta jich třeba neví, ze Honza může být Jenda. Navíc na každé jméno jde vymyslet něco, takže ja bych do Aničky klidne šla.

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 03.02.17 06:54

Spíš děti bych se bála dospelych :-D na mě celý život houkal soused Johana s dlouhejma nohama a jmenuju se Jolana. Takže si stejně nevyberes. Nebo se smál, že mám zrz vlasy.
Děti ji spíš vymyslí legrační přezdívku.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 03.02.17 07:22

@tery01 S výběrem neporadím, to si musíte dohodnout vy dva s manželem, ale věř, že děti vymyslí něco na jakékoliv jméno. Andulka Šafářová mi přijde hezké :) Nebo zkus navrhnout nějaké jméno, které zní trochu podobně, ale tvar Andulka se u něj nepoužívá (Aneta, Andrea…)

Příspěvek upraven 03.02.17 v 07:25

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 07:24

Sice nejsem Anna, ale taky mi tak ve škole občas říkali (kvůli příjmení). Trauma z toho fakt nemám a ani mi to nepřijde nijak extra hanlivé. Neřešila bych to. Anonym - příjmení

apanda
Neúnavná pisatelka 17536 příspěvků 03.02.17 07:33

Na každé jmeno si deti neco najdou ;) a pokud ne na jmeno, tak na neco jineho. Ja nemela s jmenem problem, ale mela jsem spoluzaka a rikali nam spolecne Lokomotiva a Masinka (z prijmeni :lol: ) a trauma z toho nemam. A Andulky Safarove bych se nebala. Vetsina deti to ani nezna :mrgreen:

tini
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 5 inzerátů 03.02.17 07:57

A proc je Andulka Safarova spatna? Nevnimam to hanlive, ani ta pisnicka neni nejak strasna.To ji taky muzou rikat Holka Modrooka :nevim:

ivašot.
Kelišová 6219 příspěvků 03.02.17 08:03

Znám jednu Aničku Šafářovou, je jí 17 a nepamatuju se, že by jí někdo říkal Andulko Šafářová. Upřímně ani mě to za celou dobu nenapadlo.

hofka
Extra třída :D 14971 příspěvků 03.02.17 08:06

Děti ve školce nemají o příjmení ostatních moc ponětí nebo si to aspoň nespojí pokud jim to někdo neřekne:-)

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 03.02.17 08:21

Co místo Anna dát Radana? RadAna. Hezké, ne moc časté jméno. Znám dvě a super holky do nepohody.

Luisiana
Neúnavná pisatelka 17941 příspěvků 03.02.17 08:22

@tery01 No moc nechápu o co jde? Mám dceru Annu a celá rodina jí říká Andulko. Já sama jí říkám Andulko. Říkám jí Ani, Andulí, jak to přijde na jazyk. A nikdo se jí nesměje že je Andulka Šafářová a to k tomu příjmení nemáme daleko :mrgreen:

Anna je krásné jméno. Samo že pokud se ti nelíbí tak ho nedávej ale jenom kvůli tomu se mi to zdá fakt ujeté :mavam:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 03.02.17 08:36

Jak pisou holky- deti tu pisnicku uz pomalu ani neznaji a i kdyby jo, co je na tom tak strasneho? :think: vice posmesku vymysleji dospeli, nez deti. Treba svagrova i svagr uz nasi 7 mes dceri rekli nekolikrat:„Emci, kozy ti tanci…“ :roll: jakoze haha, to je strasna sranda :roll:
Na kazdy jmeno se neco vymysli a Andulko Safarova mi prijde hezky ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama