Anti BONADEA

20
19.12.19 12:52

Anti BONADEA

Prosím. Je zde někdo, kdo užívá delší dobu bonadeu? Zkušenosti? Mám ji dnes po roční pauze začít užívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.12.19 19:17

Ahojky, užívala jsem bonadeu cca rok a upřímně? Dělalo se mi zní hrozně zle, a další nepříjemnosti…, po nasazení jiné antikoncepce problémy zmizely😇

• Citovat
  • Nahlásit
AV
536
19.12.19 19:25

Beru cca 4 roky a úplně v pohodě. Menstruace výrazně slabší a kratší. Mě vyhovuje 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
19.12.19 19:49

@AV děkuji moc za informaci. Každá zkušenost dobra. Ale po přečtení plno negativních recenzi se mi do ni vůbec nechce. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AV
536
19.12.19 20:08

@Margarett brala jsem asi 10 let jeannine a tahle je prý úplně stejná jen o polovinu levnější…nabídla mi ji jednou lékárnice jako levnější variantu a už jsem u ní zůstala… každému sedí neco jiného tak uvidis😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
19.12.19 20:12

@AV Já prave nikdy neměla s takovým hormonem měla jsem mirelle minulet nuvaring evru a teď mi dala tohle. Kdy si ji beres? Na noc? Ale tolik negativ? To je fakt neuveritelne. I když kouknu na nežádoucí ucinky v letáku, tak jich není tolik jako u jiných druhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AV
536
19.12.19 20:26

@Margarett já ji dostala protože je nějaká nizkohormonová… celkem jsem měla s anti problémy brala jsem cilest (myslím ze se tak jmenoval 🤣 ) a necítila se dobře a hormony rozhozené… tak právě mi doktorka napsala tu jeannine… ze má malinko hormonu… je pravda ze se musí brát pravidelně… já třeba beru rano mezi 6-7hod a když zapomenu tak mě hned po polední začne bolet břicho… ale jinak jak jsem psala menstruace úplně slabá občas vůbec - prý je to normální u této. Když jsem vysadila kvůli touze otěhotnět tak vůbec žádné problémy. Zato po tom cilestu jsem rok upravovala cyklus a skočila na provera hormonech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AV
536
19.12.19 20:28

I moje gynekolozka mi potvrdila ze je to v vlastně neznackova jeannine 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
23.1.20 13:43

Holky a mely jste s touhle HA problem s nulovou chuti na sex? Beru ji skoro rok a prijde mi, ze je to plato od plata horsi…navic silena unava, i kdyz spim cca 7-8h v noci a naladovost. Uvazuju, ze ji vysadim uplne a vyprdnu se na vsecky prasky…ale zas ma hodne kladu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19723
23.1.20 14:37
@poHanka89 píše:
Holky a mely jste s touhle HA problem s nulovou chuti na sex? Beru ji skoro rok a prijde mi, ze je to plato od plata horsi…navic silena unava, i kdyz spim cca 7-8h v noci a naladovost. Uvazuju, ze ji vysadim uplne a vyprdnu se na vsecky prasky…ale zas ma hodne kladu :roll:

No, jediný klad je to, že tě chrání před otěhotněním. Kde je to hodně? Když ti nesedí a způsobuje to, co popisujes??

Jinak za mě to jde i bez prášků. Hormony už fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.1.20 14:39

Holky, taky jsem bez prášků a funguji.. Naposledy co jsem měla bonadeu, tak jsem vydržela 3 dny a ihned letěla jak mi bylo z ní zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
23.1.20 15:01

Pokud ti nevyhovuje, nebrala bych ji. Já Bonadeu brala a otěhotněla jsem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
23.1.20 22:51

@P4ja tak treba jeden nejvetsi jeji klad je to, ze ms mam tak 4 dny a spis je to jen spineni. Zatimco bez ni menstruuju takovych 8 dni a prvni tri dny musim menit tampon zaroven s vlozkou co hodinu :roll: a je fakt, ze jsem na zadnem vysetreni nebyla, abych mela potvrzene, ze ty stavy popsane vyse jsou opravdu z bonadey… :nevim: spis je to jen domnenka z lustrovani pribalaku a internetovych diskuzi…

Tak jasne, ze to jde i bez prasku, ale uz dve deti mam a dalsi opravdu neplanujeme…takze jeste takovych 15-20 (je mi 30) to budem muset nejak resit…na prerusovanou souloz fakt koule nemam :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19723
24.1.20 11:00

@poHanka89 Vidíš, já používám kalíšek a MS neřeším. Pokud máš takové problémy, tak se to dá řešit cvičením, bylinkami, hormonální jógou. To mně přijde pořád lepší to zkusit takhle než to řešit hormony. Ale každého věc.

Jinak po druhém planuji Lady comp a v plodných dnech kondom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
24.1.20 12:41

@P4ja a nevis, po kterych bylinkach se ms zeslabuje? Kdyby tohle klaplo, tak milerada zustanu bez hormonu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat