Anti BONADEA

19.12.19 12:52

Anti BONADEA

Prosím. Je zde někdo, kdo užívá delší dobu bonadeu? Zkušenosti? Mám ji dnes po roční pauze začít užívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.12.19 19:17

Ahojky, užívala jsem bonadeu cca rok a upřímně? Dělalo se mi zní hrozně zle, a další nepříjemnosti…, po nasazení jiné antikoncepce problémy zmizely:innocent:

• Nahlásit
  • Citovat
AV
535
19.12.19 19:25

Beru cca 4 roky a úplně v pohodě. Menstruace výrazně slabší a kratší. Mě vyhovuje :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 19:49

@AV děkuji moc za informaci. Každá zkušenost dobra. Ale po přečtení plno negativních recenzi se mi do ni vůbec nechce. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AV
535
19.12.19 20:08

@Margarett brala jsem asi 10 let jeannine a tahle je prý úplně stejná jen o polovinu levnější…nabídla mi ji jednou lékárnice jako levnější variantu a už jsem u ní zůstala… každému sedí neco jiného tak uvidis:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 20:12

@AV Já prave nikdy neměla s takovým hormonem měla jsem mirelle minulet nuvaring evru a teď mi dala tohle. Kdy si ji beres? Na noc? Ale tolik negativ? To je fakt neuveritelne. I když kouknu na nežádoucí ucinky v letáku, tak jich není tolik jako u jiných druhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AV
535
19.12.19 20:26

@Margarett já ji dostala protože je nějaká nizkohormonová… celkem jsem měla s anti problémy brala jsem cilest (myslím ze se tak jmenoval :rofl: ) a necítila se dobře a hormony rozhozené… tak právě mi doktorka napsala tu jeannine… ze má malinko hormonu… je pravda ze se musí brát pravidelně… já třeba beru rano mezi 6-7hod a když zapomenu tak mě hned po polední začne bolet břicho… ale jinak jak jsem psala menstruace úplně slabá občas vůbec - prý je to normální u této. Když jsem vysadila kvůli touze otěhotnět tak vůbec žádné problémy. Zato po tom cilestu jsem rok upravovala cyklus a skočila na provera hormonech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AV
535
19.12.19 20:28

I moje gynekolozka mi potvrdila ze je to v vlastně neznackova jeannine :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama