Reklama

Antibiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.08.09 15:11
Antibiotika

Ahojte,tak mala dostala anginu a zaroven se nam prorezavaji zoubky.Ale potrebovala bych poradit dostali jsme od doktorky OSPEN 400 mame ho brat na lacno.Takze dve hodky po jidle zhruba a hodku pred jidlem.Ale nekam nastava problem ze mala moc nechce jist a v noci mi spi a na jidlo se nebudi tak co ted?Jak jste to resili vy?mame je brat 3× denne po 8hodinach.

Reklama

Reakce:

JaSa
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 10.08.09 19:04

ted jsme Ospen dobrali, davala jsem ho v 10, 18 a ve 2 ráno
holt jsem malýho musela v noci vzbudit, to se nedá nic dělat

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 10.08.09 19:35

Když se to má brát nalačno, tak nevadí, že nejí, ne? Horší by bylo, kdyby jedla pořád, ne?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.08.09 19:59

No to je taky fakt.I kdyz dneska uz jedla.No budit budem muset.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 10.08.09 20:02

To buzení je v pohodě. Jen převrátíš na záda a stříkneš do pusinky. Děti se obvykle ani nevzbudí. Jen je blbý, kdyby jí z hladu a atb bylo zle od žaludku…

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 11.08.09 11:22
Lasicka píše:
To buzení je v pohodě. Jen převrátíš na záda a stříkneš do pusinky. Děti se obvykle ani nevzbudí. Jen je blbý, kdyby jí z hladu a atb bylo zle od žaludku…

no nevim, Bára mi takhle blila jak amina a vztekala se, nešlo to ani v nemocnici:(

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 11.08.09 11:32

Tak u nas dneska v poho v noci vzala jsem si ji do naruce astrikla ani se skoro neprobudila.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 11.08.09 11:37

Gabi: a co jste s ní pak dělali?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >