Antibiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.08.09 15:11
Antibiotika

Ahojte,tak mala dostala anginu a zaroven se nam prorezavaji zoubky.Ale potrebovala bych poradit dostali jsme od doktorky OSPEN 400 mame ho brat na lacno.Takze dve hodky po jidle zhruba a hodku pred jidlem.Ale nekam nastava problem ze mala moc nechce jist a v noci mi spi a na jidlo se nebudi tak co ted?Jak jste to resili vy?mame je brat 3× denne po 8hodinach.

Reakce:
JaSa
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 10.08.09 19:04

ted jsme Ospen dobrali, davala jsem ho v 10, 18 a ve 2 ráno
holt jsem malýho musela v noci vzbudit, to se nedá nic dělat

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 10.08.09 19:35

Když se to má brát nalačno, tak nevadí, že nejí, ne? Horší by bylo, kdyby jedla pořád, ne?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.08.09 19:59

No to je taky fakt.I kdyz dneska uz jedla.No budit budem muset.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 10.08.09 20:02

To buzení je v pohodě. Jen převrátíš na záda a stříkneš do pusinky. Děti se obvykle ani nevzbudí. Jen je blbý, kdyby jí z hladu a atb bylo zle od žaludku…

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 11.08.09 11:22
Lasicka píše:
To buzení je v pohodě. Jen převrátíš na záda a stříkneš do pusinky. Děti se obvykle ani nevzbudí. Jen je blbý, kdyby jí z hladu a atb bylo zle od žaludku…

no nevim, Bára mi takhle blila jak amina a vztekala se, nešlo to ani v nemocnici:(

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 11.08.09 11:32

Tak u nas dneska v poho v noci vzala jsem si ji do naruce astrikla ani se skoro neprobudila.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 11.08.09 11:37

Gabi: a co jste s ní pak dělali?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >