Antibiotika a očkování

Anonymní
2.6.21 22:23

Antibiotika a očkování

Je vhodné jít na druhou dávku Covid očkování, když mám antibiotika na zanety?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16872
2.6.21 22:28

Spíš ne.

ale řeš to s ošetřujícím lékařem, ne s internetem. Stejně od něj potřebuješ papír na nový termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
2.6.21 22:40

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
2.6.21 22:49

Ne, na očkování můžeš 14 dní po dobrani atb. ⁹

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
2.6.21 23:49

Víc vadí ty záněty než antibiotika, ale ne, neměla bys jít na očkování… ono u každýho očkování má být člověk zdravý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14979
3.6.21 04:38
@Anonymní píše:
Je vhodné jít na druhou dávku Covid očkování, když mám antibiotika na zanety?

Pokud jsi nemocna, tak ne. Kdybys nebyla nemocna, neberes atb. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29186
3.6.21 05:39

Ja byla asi čtvrtý den po dobrani antibiotik, minimalni reakce na očkování. Tim nerikam, ze je to správné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67852
3.6.21 06:40

Deti by mely choditna ockovani, pokud jsou alespon dva tydny zcela zdrave (myslim jakekoli ockovani). U dospelych to vidim stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
3.6.21 07:11

@cecetka tak ne vždy to tak musí být,, já jsem je brala po operaci víceméně pro jistotu. Pak existují zajišťovací léčby, trhání zubů atp. Nicméně i při takových atb se na očkování nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34538
3.6.21 07:27

Ne, naočkují nejdříve 14 dní po dobrání ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 08:08

Mamka si tyden pred druhou davkou zlomila nohu, mela atb a normalne ji naockovali. Ale jsme v UK. Ale jinak zrovna ockovani na covid se nedava jen ‘zdravym’, vzdyt naopak jako prvni sli lidi nemocni, s oslabenou imunitou, a ruznymi zdravotnimi problemy, seniori vcetne lezaku v domovech…

• Citovat
  • Nahlásit
4170
3.6.21 08:25

Záleží co je to za zánět a co máš za antibiotika. Jako třeba paní se zánětem močových cest na léčbě furolinem jsem očkování dovolila. Pokud bys měla angínu tak samozřejmě očkování odložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
3.6.21 08:27
@Ou píše:
Spíš ne.ale řeš to s ošetřujícím lékařem, ne s internetem. Stejně od něj potřebuješ papír na nový termín.

tak zrovna očkování na covid jde v 90% zcela mimo ošetřující lékaře. Očkuje se v očkovacích centrech a myslím, že mnohdy se tam ani neřeší jestli je člověk zdráv nebo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
3.6.21 11:19
@Anonymní píše:
Mamka si tyden pred druhou davkou zlomila nohu, mela atb a normalne ji naockovali. Ale jsme v UK. Ale jinak zrovna ockovani na covid se nedava jen ‘zdravym’, vzdyt naopak jako prvni sli lidi nemocni, s oslabenou imunitou, a ruznymi zdravotnimi problemy, seniori vcetne lezaku v domovech…

Ja to chapu tak, ze se nemaji ockovat lide s akutni bakterialni nebo virovou infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat