Antibiotika do UM

9.10.19 10:37

Antibiotika do UM

Nemate nektera zkusenost s podavanim antibiotik s UM? Mam tri mesicni mimco a dostal Antibiotika a tim davkovacem to do nej proste nedostanu, vse to vyplive :zed:, napadlo me vmichat to do UM a to vypil, ale jestli to pak bude zabirat jak ma, nepodavala jste to tak taky nejaka?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22761
9.10.19 10:38

To bude hnusný, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5717
9.10.19 11:01

Já to dělala, ale do stříkačky, jakoby zředit, do láhve bych moc nezkoušela, protože moje zkušenost je taková, že mi pak nechtěl vůbec pak pít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
9.10.19 14:41

Tu stříkačku musíš strčit úplně dozadu do úst, jakoby ze strany jazyka… Nebo bych mu ty ATB zkusila dát do mlíčka, ale až ke konci… Nebo kolik dáváš UM, aby se to naopak zředilo co nejvíce…Jinak nevím, jaká ATB dáváš, ale pokud Ospen, tak ten je dost sladký, takže to mlíčko by mohlo být pro dítě více atraktivní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
9.10.19 19:19

@Adel-Levi já bych to raději dala třeba do čajíku nebo do šťávy. Na dost antibiotik se třeba vůbec mléko pít nesmí, mohlo by to snížit účinnost antibiotik. Raději si přečti příbalový leták jestli tam o tom mléce něco nepíšou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 11:04
@kavenka píše:
@Adel-Levi já bych to raději dala třeba do čajíku nebo do šťávy. Na dost antibiotik se třeba vůbec mléko pít nesmí, mohlo by to snížit účinnost antibiotik. Raději si přečti příbalový leták jestli tam o tom mléce něco nepíšou :think:

To jo, taky jsem si rikala, ale kdyz je to pro miminka, ktera jsou krmena jen mlekem, tak by to bylo blby, kdyby se na ne mleko nesmelo…Zkusila jsem s cajem a nepil to :zed: a letak nemuzu dohledat, pritel mi krabicku hned vyhodil :roll: a dr.na to nic nerekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama