Antik. Calleto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.18 22:23
Antik. Calleto

Zdravím, začala jsem brát 3 platicko antikoncepce calleto a po prvním prášku jsem s přítelem měla sex po dvou dnech zase a už po prvním dnu styku mi začalo být nějak divně bylo mi na zvracení neměla jsem ani chuť k jídlu motala se mi hlava a další dny jsem měla i divnou chuť v ústech a pokračovali i již zmíněné stavy vysadila jsem anti po 4 dnech brání s obavou že jsem těhotná a po 3 dalších ech se mi dostavilo slabé krvácení nevím zdali můžu být těhotná ale testy mi zatím vycházely negativně i když vím že je asi brzo vědět zdali jo nebo ne co myslíte? Děkuji za rady :roll:

Reakce:
Wren
Nováček 1 příspěvek 14.08.18 21:03

Ahoj, bohužel ti nijak neporadím, jelikož jsem si dnes vzala 4.pilulku, tudíž moc velké zkušenosti nemám.
Právě sem narazila na tvůj příspěvek když si zjišťuji více informaci o své nové HA. Jediné co si myslím v tvém případě je, že bylo nejspíše důležité počkat a popřípadě udělat test znovu nebo následná návštěva gynekologa, ale to víš jistě sama také.
Každopádně jsem se chtěla optat jak se to dál vyvíjí a jaký je tvůj nynější stav?

Váš příspěvek
Reklama