První antikoncepce - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 14:46
První antikoncepce - problém

Zdravím,
možná mám divný dotaz. Ale beru svou první HA. Dobrala jsem platičko a kvůli dovolené jsem začala brát další, ale po braní prvního týdne z druhého platička jsem dostala dnes krvácení (je to přesně 28 dní po mensesu). Ted si docela nejsem jistá, jestli HA zabrala, začala jsem vbrát druhé platičko, ať to nemusím mít menses na dovolené.
Myslíte, že jak budu brát další dny, tak špinění a krvácení přestane?

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 28.07.18 15:27

Mně takhle oddalování menses nikdy nevyšlo, krvácela jsem pak celý cyklus až do vysazení. Ale na funkci to vliv nemá, neboj :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >