Zkušenost s antikoncepcí Leanova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niky10
Nováček 1 příspěvek 26.07.18 10:06
Leanova - antikoncepce

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá z vás nemá zkušenost s antikoncepcí Leanova. Na internetu jsem o ni skoro žádné informace nenašla, jakoby ani neexistovala :D díky za odpovědi :-)

Reakce:

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 26.07.18 16:54

Ahoj, tak já jsem ji začala brát v listopadu a v březnu jsem přecházela na jinou HA. Že začátku vše bylo ok. S krvácením jsem neměla problém, bylo to přesně jak hodinky. Ale nějak v únoru mě začalo furt bolet břicho. Každé ráno jsem vstávala a bylo mi zle od žaludku, zvedal se mi žaludek. Poté jsem zpozorovala další věc, že z prsou mi zacala tect tekutina (průhledná, někdy bílá ), která řekla jen samozřejmě po zmáčknutí. Bála jsem se těhotenství, protože všude jsem četla , že to jsou příznaky těhotenství.. tak jsem se pak objednala s tím, že mám ten a ten problém. Doktorka sama usoudila, že je to z této HA. Tak mi předepsala jinou a přestalo to. Každé tělo je jiné a tobě třeba sedne.. toto je jen má zkušenost. :)

admin
Extra třída :D 11124 příspěvků 29.07.18 09:36

Dobrý den,

zkuste svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, kde Vám odpoví zkušený odborník ;)

Pěknou neděli :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >