Antikocepce a bolest nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.09.14 15:47
Antikocepce a bolest nohy

Holky, zaačala mě tak 2 dny bolet noha…tupá bolest v oblasti stehna…může to mít spojitost mám jí brát?

Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 27.09.14 15:50

Napadá mě trombóza. Zašla bych si do nemocnice.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 15:53
@Andy27 píše:
Holky, zaačala mě tak 2 dny bolet noha…tupá bolest v oblasti stehna…může to mít spojitost mám jí brát?

jj ta zacina v nohou na to me upozornoval hematolog při brani HA ze jakmile tohle zacnu citit, tak hnedka k Dr nebo do nemocnice :roll:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.09.14 15:55

To mě taky, zase si říkám že jí beru teprve 4 dny…dnaska jsem jí neměla a příjde mi to lepší :nevim: začalo to hodně tak ty dva dny nazpátek pozv

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.09.14 15:57

Volně bolet, dneska jak jsem nenavázala je klid relativně, si punčochu a chodila celej den po baráku. Do nemocnice se mi fakt holky chce :|

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 27.09.14 16:01

Lepší je jet do nemocnice a mit jistotu. Trombóza je fakt nebezpečná, ucpe to důležitou cevu a hned může byt po tobě. Na tvém místě bych jela, mas doma male mimco a chceš tu byt pro něj co nejdéle.

Tunrida
Hvězda diskuse 49280 příspěvků 27.09.14 16:20
@Andy27 píše:
Volně bolet, dneska jak jsem nenavázala je klid relativně, si punčochu a chodila celej den po baráku. Do nemocnice se mi fakt holky chce :|

Chce nechce… Lepší, než to zanedbat a taky bys tu nemusela za chvíli být. Stojí to za to, že se ti nechce? :nevim:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.09.14 16:24

Ted to nebolí přemýšlím nakolik moc mě to bolelo ted mám klid prostě jsem si jí už nevzala tu Suneu, řeším to že tady mám jen starou babičku :roll: nikoho víc a pětiměsíční holčinu. Fakt nevím

Tunrida
Hvězda diskuse 49280 příspěvků 27.09.14 16:25

Tak aspoň zvedni telefon, zavolej do nemocnice a zeptej se. Za to snad nic nedáš :roll:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.09.14 16:26

Tojo za to nic nedám…

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 27.09.14 18:23

@Andy27 bolí to dost, pokud je to tromboza u žíly, tak většinou se bolest zvyšuje, když dáš nohu dolů, bývá čevenéá a oteklá, bolí to u pohybu. pokud by to bylo v lýtku, tak vtšionu neuděláš fajfku-jako nárt k holeni přitáhnout, ale u stehna takový manevr nic neukáže. být tebou, taky se jedu domluvit. ono to paradoxně začíná být nějakč asté.. hlavně, pokud jsi třeba poslendí dobou méně pila, více seděla nebo tak. prostě to, co navíc zpomalí oběh krve.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >