Zánět močových cest a Nuvaring

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 11:24
Zánět moč. cest x Nuvaring

Potřebuju poradit. Před 2 týdny jsem zavedla Nuvaring a ode dneška se léčím s počínajícím zánětem horních i dolních moč. cest. A já, trubka se zapomněla zeptat, co s tím Nuvaringem. Začátkem týdne jsem byla nachlazená. Vyndat - nevyndat, nemůže to způsobovat přímo Nuvaring? Poradíte někdo? Dík

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24214 příspěvků 27.09.14 11:27

No já nevím, Nuvaring je v úplně jiných cestách, než močových :nevim:
Kdyby dělal potíže, čekala bych i vaginální infekci…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 11:31

Pořád jsem ještě nepřestala po nasazení Nuvaringu pořádně krvácet, což je prý, při začínání s antikoncepcí časté, takže nevím, jak v tom krvácení poznám zánět gynekologický? Hlenu jsem si nevšimla, výtok se asi v krvi ztratí. Zakl.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 27.09.14 11:32

Zustat by mel normalne tri tydny, ale pozor na ucinnost pokud beres atb pripadne mas i jine obtize nemusi pak antikoncepce fungovat uplne spolehlive ;)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 27.09.14 11:34

Ano az tri cykly muze trvat nez se telo srovna. A krvaceni se upravi. Gynekologicky zanet bys asi poznala- napr svedeni, paleni apod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 11:36

@quinny
Děkuju za upozornění :kytka:. Vím o tom. Stejně zatím sex díky stálému krvácení nehrozí. Už teď jsme na štíru s prostěradlama :oops: :lol:. Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 11:38
@quinny píše:
Ano az tri cykly muze trvat nez se telo srovna. A krvaceni se upravi. Gynekologicky zanet bys asi poznala- napr svedeni, paleni apod

To nemám. Tak já ho tam nechám. Je blbost, aby se na něm držely bakterie/viry, které můžou zánět moč. ústrojí způsobit?

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24214 příspěvků 27.09.14 11:39

Jo, to krvácení/špinění by se mělo upravit do 3 měsíců…
Infekce by byl silný výtok, třeba i zápach, svědění, pálení.
Nedávala bych to do souvislosti.

@quinny Myslíš, že antibiotika ovlivní i účinnost kroužku - když se hormony nevstřebávají přes trávicí soustavu?

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 27.09.14 11:46

Nuvaring jsme zvládla mít 2 týdny hrozně mě rozčiloval.. furt jsem kontrolovala kde je a tlačila ho zpět… nevím proč ale sjížděl zavedený by byl dobře a že bych byla nějaké extrémně široká se říct nedá :D :D :oops: ale prostě to nedrželo při sexu nám to zavazelo když jsem to vytáhla zapomínala jsem to pak dát zpět tak jsem to zahodila..:D nicméně zánět jsem s ním neměla ani jednou a to na ně trpím jak pes. Podle mě bude příčina zánětu právě v horních cestách když říkáš, že ji máš i dál než v měchýři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 12:00

@Sailah
Já ho tam vůbec necítím, nevypadává, vůbec o něm nevím, jen 1× jsem ho vytáhla s tamponem. Akorát jsem doufala, že nebudu ta, co prokrvácí celý měsíc. No, zkusím vydržet. Je fakt, že dolní moč. cesty teď skoro necítím, ale záda pobolívají pořád. Ach, jo.

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 27.09.14 12:57

No ono to pobolívá i při zánětu dolních cest. Já teda nevím co ti řekla Dr. ale holt čekat až se to zlepší. Nejhorší kombinaci co jsem zažila byl menses, zánět a střevní viroza kdy jsem v sobě neudržela ani vodu a šlo to horem i spodem to nepřeju nikomu. Nicméně asi bych si na Nuvaring časem zvykla, ale byla to nějak poslední kapka přejít na období bez antiko a nelituju už je to 5 let a je mi líp..ale to sem nepatří ;) Zkus magnézium ve vyšších dávkách a vitamín C třeba to na to krvácení trochu pomůže

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 13:09

Aha, Dr. mi v noci na pohotovosti toho moc neřekla, lámala jsem to z ní, no hrůza. Že prý si mám dneska zavolat na výsledky rtg ledvin. Tak jsem tam dneska volala a tam mi řekli, že tam není přes víkend nikdo, kdo by snímek popsal a že teda ať si zavolám až v pondělí :roll:.
Ještě střevní viróza k tomu, to sis teda užila.
Já jsem dlouhodoběji žádnou HA nebrala, protože z prášků jsem měla zažívací potíže. Až teď po cca 12 letech jsem zkusila ten Nuvaring. Tak doufám, že je to jen shoda okolností s tím zánětem. A dík za radu. Magnezium i C mám. :kytka:
Kdy ti tak začala zabírat atb?

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 27.09.14 13:20

No já brala roky Evra náplasti protože pilule jsem nějak zapomínala jíst :D Jinak z antibiotik beru na záněty nitrofurantoin a zabere mi to za pár hodin. Já teda mívám šílené bolesti a čůrám krev takže ty njvětší bolesti odezní většinou po 4-6 hodinách a pak to řeže a pálí cca do druhého dne a ještě třeba týden mám takový divný pocit a pak už dobrý. U mě v moči se objevovala e.coli a to jsem hygienu dodržovala velice úzkostlivě. No hlavně ti měli udělat ultrazvuk na ty ledviny rtg je celkem k ničemu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 13:28

Mě dali atb Ciplox. Je jich tam 10. První jsem si vzala v půl 9 a teď už mě čůrání nedělá problém ( ani ráno to nebylo nic hroznýho ) ani nic nebolí, jen ta záda. Taky pořád přemýšlím, kde jsem k tomu přišla… RTG k ničemu? Jak to?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 15:39

Tak jsem si vydobyla popis RTG a mám šutr v ledvině. Za to Nuvaring fakt nemůže.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >