Antikoncepce 1. den cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.05.18 20:42
Antikoncepce 1.den cyklu

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Vzala jsem si prvni pilulku z platicka v patek, kdy jsem jen spinila (hnedocerveny vytok). Vim, ze jsem hned chranena, jen kdyz uziju pilulku v 1.den cyklu coz byla sobota. V nedeli jsme meli s pritelem pohlavni styk, je mozny, ze bych byla tehotna, kdyz jsem uzila pilulku den před? Dekuju predem za odpoved:)

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5157 příspěvků 05.05.18 21:10

Jako jestli je možné otěhotnět při menstruaci a ještě na začátku užívání antikoncepce? Moc pravděpodobné bych to neviděla.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 27 inzerátů 05.05.18 21:21

Neodpověděla sis sama? Jsi chráněná od první pilule…

Anonymní  05.05.18 21:22

Zajimalo by me, jestli jsem si dala ten prasek ve spravnej den a kdyz ne, jestli tam je riziko, ze jsem v tu nedeli nebyla chranena. Ja uz si nevim rady????????‍♀­️Holky poradte????????

Anonymní  05.05.18 21:23

Ja praveze nevim, jestli ten den, co jsem si vzala prvni pilulku byl prvni menstruacni den. Pocita se spineni nebo jako krev s hnedym vytokem jako prvni den cyklu?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 27 inzerátů 05.05.18 21:26

Ale no tak holky, žádná se tu nenajde, co by vyvenčila křišťálovou kouli?!
Myslím, že těhotná nebudeš, spíš stres?

Aduš8
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 05.05.18 21:57

Ano, špinění se počítá jako začátek menstruace, je to ve skutečnosti krev, jen je jí malé množství a stihne se rozložit, než odejde z těla. Vzala sis tabletku správně.

Lizinka08
Nováček 3 příspěvky 14.05.18 17:22

Ahoj, potřebovala bych rada. budu nasazovat antikoncepci a vím, že se má nasadit první den menstruace. Menstruace se mi dostavila odpoledne, a tak jsem nasadila prášky navečer v 6 hodin. Ale prášky bych chtěla brát každý ráno v 8 hodin. Chci se jen zeptat, zda nebude vadit, kdy si braní posunu, jestli to nebude mít vliv na působení ochrany. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama