Antikoncepce a slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 08:23
Antikoncepce a slabá menstruace

Dobré ráno. Nedávno jsem změnila antikoncepci. Dnes přišla menstruace (v pondělí byl poslední prášek), tedy spíš špinění. Podbřišek bolí tak, jako při každém začátku MS. S předchozí HA mi vždy přišla MS v pátek. 2-3 dny byla normální a pak to přecházelo v postupně špinění a nějaký ten 5-6 den MS přestala. S těmito novými pilulka mi přišlo právě jen to špinění (zatím), ale jak říkám, podbřišek mě bolí, jako při každém 1.dnu MS. Myslíte si, že se MS ještě (teď to bude blbý slovo) rozjede? A je to normální, že s novými prášky se děje to, že zatím jen spinim? (Spíš je to zatím takový hnědý výtok)? Test jsem si pro jistotu dělala, negativní (neco málo přes 3-4 týdny po styku, nebyl čas :D ) ale těhotenství vylučuji, používáme ještě jinou metodu antikoncepce. Co myslíte? Máte s tím některá zkušenost? Mně se toto stalo poprvé.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7870 příspěvků 34 inzerátů 04.05.18 08:49

Pri HA mas jen pseudo menstruaci. S nekterymi prasky proste muzes jen spinit.

Popokatepetla
Závislačka 2733 příspěvků 04.05.18 09:03

Když jsem ještě HA před 150 lety brala, měla jsem „menstruaci“ 3 dny, z toho jen jeden den byl potřeba tampon, jinak stačily intimky. Určitě to změnou antikoncepce být může. Nejde o menstruanci v pravém slova smyslu, ale o „krvácení z vynechání antikoncepce“.

Anonymní  04.05.18 11:32

@Popokatepetla právě jsem si dnes ráno všimla, že ze mě jsou (je to nechutné téma, já vím) takové sraženiny, ale je to spíš hnědé, než aby to byla normálně krev, jak jsem zvyklá. :nevim: právě to mě zarazilo, že jindy 1.den tě pseudomenstruace mám několik tamponu a včera 1 a ani ten nemusel být, protože by stačila normálně intimka. :nevim: takže jsem se trošku uklidnila, když říkáte, že je to normální.

Anonymní  04.05.18 11:54

@Verun83 dobře děkuji. Právě mě to nějak vylekalo, když při předchozí antikoncepci jsem „krvácela“ klasicky a teď jen hnědé sraženiny, špinění…

Gabriela2000
Nováček 3 příspěvky včera v 16:58
Slabá MS při antikoncepci

Dobrý den,
Mám HA Evra (náplasti), kterou mám asi 3 měsíce. Včera jsem dostala menstruaci, ale je strašně slabá. Mám strach, že bych mohla být těhotná, protože jsem hodně mladá a studuju ještě střední školu. Jsem už po interupci v 3. měsíci, kdy selhalo antikoncepční tělísko a ani jsem neměla žádné příznaky, jen jsem šla na každoroční prohlídku a já v 18 letech opravdu na dítě nejsem připravená.
Je pravda, že jsem teď byla i trochu ve stresu, ale i tak mám obavy, test jsem si dělala - negativní, ale asi chápete, že už ničemu moc nevěřím :lol: :zed: opravdu nechci zažívat další noc v nemocnici a na operačním sálu :zed:
Máte-li prosím nějaký názor nebo radu prosím odpovězte…
 Díky

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků včera v 17:20

@Gabriela2000 No, pokud je test negativní tak nevidím důvod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama