Reklama

Antikoncepce a slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 08:23
Antikoncepce a slabá menstruace

Dobré ráno. Nedávno jsem změnila antikoncepci. Dnes přišla menstruace (v pondělí byl poslední prášek), tedy spíš špinění. Podbřišek bolí tak, jako při každém začátku MS. S předchozí HA mi vždy přišla MS v pátek. 2-3 dny byla normální a pak to přecházelo v postupně špinění a nějaký ten 5-6 den MS přestala. S těmito novými pilulka mi přišlo právě jen to špinění (zatím), ale jak říkám, podbřišek mě bolí, jako při každém 1.dnu MS. Myslíte si, že se MS ještě (teď to bude blbý slovo) rozjede? A je to normální, že s novými prášky se děje to, že zatím jen spinim? (Spíš je to zatím takový hnědý výtok)? Test jsem si pro jistotu dělala, negativní (neco málo přes 3-4 týdny po styku, nebyl čas :D ) ale těhotenství vylučuji, používáme ještě jinou metodu antikoncepce. Co myslíte? Máte s tím některá zkušenost? Mně se toto stalo poprvé.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 04.05.18 08:49

Pri HA mas jen pseudo menstruaci. S nekterymi prasky proste muzes jen spinit.

Popokatepetla
Závislačka 3063 příspěvků 04.05.18 09:03

Když jsem ještě HA před 150 lety brala, měla jsem „menstruaci“ 3 dny, z toho jen jeden den byl potřeba tampon, jinak stačily intimky. Určitě to změnou antikoncepce být může. Nejde o menstruanci v pravém slova smyslu, ale o „krvácení z vynechání antikoncepce“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 11:32

@Popokatepetla právě jsem si dnes ráno všimla, že ze mě jsou (je to nechutné téma, já vím) takové sraženiny, ale je to spíš hnědé, než aby to byla normálně krev, jak jsem zvyklá. :nevim: právě to mě zarazilo, že jindy 1.den tě pseudomenstruace mám několik tamponu a včera 1 a ani ten nemusel být, protože by stačila normálně intimka. :nevim: takže jsem se trošku uklidnila, když říkáte, že je to normální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 11:54

@Verun83 dobře děkuji. Právě mě to nějak vylekalo, když při předchozí antikoncepci jsem „krvácela“ klasicky a teď jen hnědé sraženiny, špinění…

Gabriela2000
Nováček 3 příspěvky 24.05.18 16:58
Slabá MS při antikoncepci

Dobrý den,
Mám HA Evra (náplasti), kterou mám asi 3 měsíce. Včera jsem dostala menstruaci, ale je strašně slabá. Mám strach, že bych mohla být těhotná, protože jsem hodně mladá a studuju ještě střední školu. Jsem už po interupci v 3. měsíci, kdy selhalo antikoncepční tělísko a ani jsem neměla žádné příznaky, jen jsem šla na každoroční prohlídku a já v 18 letech opravdu na dítě nejsem připravená.
Je pravda, že jsem teď byla i trochu ve stresu, ale i tak mám obavy, test jsem si dělala - negativní, ale asi chápete, že už ničemu moc nevěřím :lol: :zed: opravdu nechci zažívat další noc v nemocnici a na operačním sálu :zed:
Máte-li prosím nějaký názor nebo radu prosím odpovězte…
 Díky

P4ja
Kelišová 5754 příspěvků 24.05.18 17:20

@Gabriela2000 No, pokud je test negativní tak nevidím důvod.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >