Ayreen a MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anys11
Povídálka 17 příspěvků 01.05.18 13:50
Ayreen a MS

Ahoj, máte někdo zkušenosti s HA Ayreen? Měla jsem před tím Leanovu asi 6 měsíců, ale pak mi přestala vyhovovat, tak mi byla předepsaná právě Ayreen. S Leanovou jsem vždy měla poslední prášek v pondělí večer a v pátek ráno přišlo krvácení, které trvalo do úterka. Chci se zeptat, jestli vám AYREEN sedla a jestli krvácení přišlo normálně nebo popřípadě nepřišlo. Včera večer jsem měla poslední prášek před 7 denní pauzou, tak MS by měla právě tak ideálně do pátku přijít :)

Najdete v encyklopedii: Antikoncepce a těhotenství

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama