Kapičky touhy a HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 19:41
Kapičky touhy a HA

Ahoj, tuto diskusi jsem ještě nikde neviděla a docela by mě to zajímalo. Jaká je pravděpodobnost otěhotnění, když řádně užívám antikoncepci a přítel do mě neejakuluje, ale tzv. „Kapičky touhy“ se objevit mohou? A jde to vůbec? Nebo stalo se to někomu z vás, že jste otěhotněla přes antikoncepci a i přes to, že se přítel do vás (lidové řečeno) neudělal? :nevim: :think:.
(anonymně, protože mě tu někteří známí znaji)

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20575 příspěvků 23.04.18 19:43

Všechno jde 8o :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 23.04.18 19:44

Nestalo nikdy. Ha jsem brala 8let a zadnou jiniu antikoncepci jsme nepoužívali. A svete div se ani jsem nikdy nebyla tehotna. Bylo mi řečeno že ha funguje na blokaci ovulaci a bez ovulace k otehotneni nedojde. Ale to jistě víš. Navíc tento dotaz je tu dnes podruhé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 19:46

@lachtanice86 vážně podruhé? To jsem se ani nevšimla :zed: omlouvám se tedy :) také vím, že HA by měla blokovat ovulaci, ale zase někde jsem četla, že to ani snad není pravda, tak já právě o tom tak přemýšlela a toto mě zajímalo :)

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 23.04.18 19:53
@Anonymní píše:
@lachtanice86 vážně podruhé? To jsem se ani nevšimla :zed: omlouvám se tedy :) také vím, že HA by měla blokovat ovulaci, ale zase někde jsem četla, že to ani snad není pravda, tak já právě o tom tak přemýšlela a toto mě zajímalo :)

Jak říkám 8let a nic. Ale brala jsem pravidelně na hodinu

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 23.04.18 20:02

Pozor, tady je asi nejvetsi koncetrace zenskejch ve vesmiru, ktery otehotnely i pres svedomity brani HA. Beru antiko 11 let, neresim ejakulaci, natoz kapicky touhy. A ne, neberu ani presne na hodinu. Proste vecer. Ale nezapominam a pokud se to nahodou stane, davam si pozor.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 20:18

@Azeretereza tak přesně asi toto jsem chtěla slyšet. Díky moc za váš názor :) právě mě to hrozně zajímalo, jestli se to někomu stalo, proto se pta. m

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6359 příspěvků 23.04.18 20:54

Podle mě je to blbost, a ty co tvrdí, že se jim to právě tak stalo, podle mě kecaji a nebo neříkají celou pravdu. Já brala spoustu let taky a nic se nestalo.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29054 příspěvků 23.04.18 21:12

Tak nejprve je třeba přečíst si návod. A řádně užívat. Pak je pravděpodobnost početí minimální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 21:29

@P4ja také si myslím :think: navíc i to, když se bere antikoncepce a normálně chlap ejakuluje, tak i to si říkám, že ty kapky touhy, jak je tomu řečeno, je takové… No prostě mi to přijde nepravděpodobné.. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >