Antikoncepce a těhu test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 16:11
Antikoncepce a těhu test

Ahoj, holky. Už delsi dobu beru HA. Dovoluji si říct, že žádnou chybu jsou neudělala a beru pravidelně. Poslední styk 28.3… MS (nebo prostě tak se tomu u HA nedá říkat, já vím) proběhla normálně a naprosto v přesný den. Hned, co jsem měla začít brát další plasticko jsem začala užívat jinou HA, tamta mi po půl roce přestala vyhovovat. Mám týden do dobrání platicka a mám takový divný pocit. Povolování mě podbřišek a když si lehnu, cítím vedle pánve něco, co tam dřív nebylo a když to stlačil vystřeluje bolest. Také mě docela trápí bolesti v podbřišku,, ale nic, co by se nedalo vydrzet. Cvičím a udržují si postavu a pro cvičení mi nic nebrání. Test dělala dnes ráno (viz obrázek ) a přijde mi negativní (je to Velmi Gravitest). I když mám možná halušky a něco málo tam tak nějak vidím, ale spíš si myslím, že si to jen tak vsugerovavam. Abyste pochopili, těhotenství absolutně neplánujeme, proto si to sichrujeme ještě tím, že přítel ejakuluje mimo mě. Takto to bylo vždy. Sám si to takto urcil. Proto se ptám, když už je to přes 20 dní cca od posledního styku, tak už by tam mela byt zřetelná druhá čárka, ne? Nebo po jak dlouhé době by od početí něco na testu bylo vidět? Mohu se uklidnit, že tam nic není? Vím, že z vás není doktor nikdo, ale tak přeci jen… :think: :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

karkarka
Závislačka 2667 příspěvků 23.04.18 16:15

Negativní test.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 16:24

Negativní. Pozitivní test poznáš podle toho aniž by jsi zbytecne musela přibližovat nebo upravovat fotku :roll:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 23.04.18 16:27

Bereš ha, přítel ejakuluje mimo tebe, jak by si mohla být těhotná?

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 23.04.18 16:27
@lachtanice86 píše:
Bereš ha, přítel ejakuluje mimo tebe, jak by si mohla být těhotná?

Panenka Marie taky porodila :)

Kelišová 6426 příspěvků 23.04.18 16:30

@P4ja jo tak na tu jsem zapomněla :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 16:36

@lachtanice86 tak protože po přečtení jen tak před časem několika diskuzi tady by mě vlastně nic už nemělo překvapit, proto se ptám. Navíc ty kapky lásky, nebo jak se tomu sakra říká normálně, tak proto se ptám…

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 23.04.18 16:39
@Anonymní píše:
@lachtanice86 tak protože po přečtení jen tak před časem několika diskuzi tady by mě vlastně nic už nemělo překvapit, proto se ptám. Navíc ty kapky lásky, nebo jak se tomu sakra říká normálně, tak proto se ptám…

Nj, ono taky nesmíš věřit všemu, co se tady napíše. A většinou to ani není celá skutečnost.

Kelišová 6426 příspěvků 23.04.18 16:39
@Anonymní píše:
@lachtanice86 tak protože po přečtení jen tak před časem několika diskuzi tady by mě vlastně nic už nemělo překvapit, proto se ptám. Navíc ty kapky lásky, nebo jak se tomu sakra říká normálně, tak proto se ptám…

A nefunguje ha na principu blokace ovulace? A jak jistě víš, tak bez ovulace nedojde k otehotneni.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 23.04.18 16:40

Je negativni.. ;) Ale jestli ti zlobi podbrisek, zajdi si na gyndu. Nic to byt nemusi, ale taky se ti tam uplne klidne mohla udelat nejaka cysta. A nebo si proste telo zvyka na novou HA.. ;)

klenott
Kecalka 264 příspěvků 23.04.18 16:42

Ten je negativni. Vidim jen rysku a to se musim hodne soustredit.

Avu
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 23.04.18 16:45
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. Už delsi dobu beru HA. Dovoluji si říct, že žádnou chybu jsou neudělala a beru pravidelně. Poslední styk 28.3… MS (nebo prostě tak se tomu u HA nedá říkat, já vím) proběhla normálně a naprosto v přesný den. Hned, co jsem měla začít brát další plasticko jsem začala užívat jinou HA, tamta mi po půl roce přestala vyhovovat. Mám týden do dobrání platicka a mám takový divný pocit. Povolování mě podbřišek a když si lehnu, cítím vedle pánve něco, co tam dřív nebylo a když to stlačil vystřeluje bolest. Také mě docela trápí bolesti v podbřišku,, ale nic, co by se nedalo vydrzet. Cvičím a udržují si postavu a pro cvičení mi nic nebrání. Test dělala dnes ráno (viz obrázek ) a přijde mi negativní (je to Velmi Gravitest). I když mám možná halušky a něco málo tam tak nějak vidím, ale spíš si myslím, že si to jen tak vsugerovavam. Abyste pochopili, těhotenství absolutně neplánujeme, proto si to sichrujeme ještě tím, že přítel ejakuluje mimo mě. Takto to bylo vždy. Sám si to takto urcil. Proto se ptám, když už je to přes 20 dní cca od posledního styku, tak už by tam mela byt zřetelná druhá čárka, ne? Nebo po jak dlouhé době by od početí něco na testu bylo vidět? Mohu se uklidnit, že tam nic není? Vím, že z vás není doktor nikdo, ale tak přeci jen… :think: :hug:

Tehotna nebudeš, ale skoc na gyndu, může to byt cysta. Nekdy se to stava, zvlášť u přechodu na nizkohormonalni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 16:59

@Avu na gynde jsem právě byla zhruba před 5-6 týdny, kde mi tedy předepsala novou antikoncepci. Tak právě si říkám, jestli je to třeba i tím, než se to srovná, přeci jen mám tu novou krátce no. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 17:00

@P4ja to je asi taky fakt.. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 17:01

@KarolB děkuji za názor :) určitě, pokud to bude přetrvávat, Zajdu si tam :think: právě mě tohle docela vydesilo

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >