Reklama

Chyba v braní antikoncepce, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 09:57
Antiko, těhotenství, problém

Holky, ženy nejspíš mám problém. Udělala jsem chybu v braní antikoncepce a vzala si prášek od den dříve (místo ve čtvrtek jsem vzala už ve středu), prosím neříkejte mi jak jsem hloupá, to sama dobře vím. Den na to jsem měla nechráněný styk a po týdnu zase. 12 dnů po tom prvním pohlavním styku mě začalo pobolívat v podbříšku a kříži. Udělala jsem si testy (týden před očekávanou MS) 2 negativ, 2 pozitiv. Když vejdu do nějaké místnosti tak vždy něco ucítím ikdyž to tam není a mám na to strašnou chuť. Mohla bych být těhotná? Ikdyž jsem testy dělala před MS? Říká se že v některých případech mohou být ženy před MS těhotné, ale pak se to “odplaví”. Prosím pomozte mi, jsem studentka SŠ a nemůžu být těhotná, vím že kdybych byla, tak bych to nemohla dat pryč. A omlouvám se za blbý název otázky, ale jiné dat neslo

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 01.05.18 10:03

Týden před očekávanou Ms je téměř nemožné aby jsi měla pozitivní test. Takže jsi souložila nějaký 5 den cyklu?

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 01.05.18 10:06

Prosimte klid. Ty jsi vzala prasek o den drive? Takze jsi zacala po vynechane pauze o den driv? To tehotna nebudes :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:07

1. a 7. den cyklu. Opravdu nevím co si mám myslet. Jsem z toho zmatená. Tohle jsem nikdy nemusela řešit.

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 01.05.18 10:13

Takze si mela sex v dobe ms? 1.a 7.den?

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 01.05.18 10:14

A ty pozitivní testy vypadaly jak? To že jsi si vzala prášek dříve problém není. Ani ten den soulože je málo pravděpodobný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:18

@pikola ten první je z dneška a druhy před 2 dny

karkarka
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 01.05.18 10:20

Nechapu jak muzes mit dva negativni a dva pozitivni testy.hod sem fotku. To ze sis vzala prasek o den driv neni chyba v uzivani, jestli jsi nejaky nevynechala.

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23232 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 10:21

No Tyjo, ty testy vypadají dost jasne :nevim: a to mas týden pred MS?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 01.05.18 10:22

Tyden pred ms nemuzes mit takové testy.to bys musela byt tehotna uz z předešlého cyklu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:24

@karkarka to bych musela být těhotná už půl roku, protože předtím jsem styl neměla

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 01.05.18 10:24

Chtěla jsem napsat, že jestli sis zkrátila pauzu mezi platíčky, tak by to neměl být problém, ale ty dva testy jsou jasně pozitivní a ukazují na těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:26

Každopádně děkuji všem, příspěvek budu mazat a zítra ráno si to mířímnk doktorce a budu věřit v zázraky

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 01.05.18 10:26

No ale to by pak neměla dva negativní :nevim: trošku divný celý

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 01.05.18 10:27

Tohle se mi nezdá. Takhle nevypadají testy týden před ms

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama