Chyba v braní antikoncepce, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 09:57
Antiko, těhotenství, problém

Holky, ženy nejspíš mám problém. Udělala jsem chybu v braní antikoncepce a vzala si prášek od den dříve (místo ve čtvrtek jsem vzala už ve středu), prosím neříkejte mi jak jsem hloupá, to sama dobře vím. Den na to jsem měla nechráněný styk a po týdnu zase. 12 dnů po tom prvním pohlavním styku mě začalo pobolívat v podbříšku a kříži. Udělala jsem si testy (týden před očekávanou MS) 2 negativ, 2 pozitiv. Když vejdu do nějaké místnosti tak vždy něco ucítím ikdyž to tam není a mám na to strašnou chuť. Mohla bych být těhotná? Ikdyž jsem testy dělala před MS? Říká se že v některých případech mohou být ženy před MS těhotné, ale pak se to “odplaví”. Prosím pomozte mi, jsem studentka SŠ a nemůžu být těhotná, vím že kdybych byla, tak bych to nemohla dat pryč. A omlouvám se za blbý název otázky, ale jiné dat neslo

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 01.05.18 10:03

Týden před očekávanou Ms je téměř nemožné aby jsi měla pozitivní test. Takže jsi souložila nějaký 5 den cyklu?

vertunka
Závislačka 4644 příspěvků 01.05.18 10:06

Prosimte klid. Ty jsi vzala prasek o den drive? Takze jsi zacala po vynechane pauze o den driv? To tehotna nebudes :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:07

1. a 7. den cyklu. Opravdu nevím co si mám myslet. Jsem z toho zmatená. Tohle jsem nikdy nemusela řešit.

Verun83
Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 01.05.18 10:13

Takze si mela sex v dobe ms? 1.a 7.den?

pikola
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 01.05.18 10:14

A ty pozitivní testy vypadaly jak? To že jsi si vzala prášek dříve problém není. Ani ten den soulože je málo pravděpodobný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:18

@pikola ten první je z dneška a druhy před 2 dny

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 01.05.18 10:20

Nechapu jak muzes mit dva negativni a dva pozitivni testy.hod sem fotku. To ze sis vzala prasek o den driv neni chyba v uzivani, jestli jsi nejaky nevynechala.

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23604 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 10:21

No Tyjo, ty testy vypadají dost jasne :nevim: a to mas týden pred MS?

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 01.05.18 10:22

Tyden pred ms nemuzes mit takové testy.to bys musela byt tehotna uz z předešlého cyklu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:24

@karkarka to bych musela být těhotná už půl roku, protože předtím jsem styl neměla

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 01.05.18 10:24

Chtěla jsem napsat, že jestli sis zkrátila pauzu mezi platíčky, tak by to neměl být problém, ale ty dva testy jsou jasně pozitivní a ukazují na těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 10:26

Každopádně děkuji všem, příspěvek budu mazat a zítra ráno si to mířímnk doktorce a budu věřit v zázraky

pikola
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 01.05.18 10:26

No ale to by pak neměla dva negativní :nevim: trošku divný celý

lachtanice86
Kelišová 6459 příspěvků 01.05.18 10:27

Tohle se mi nezdá. Takhle nevypadají testy týden před ms

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >