Menses po Jaydess

8
25.4.18 06:42

Menses po Jaydess

Ahoj holky,

jaké máte zkušenosti s menstruací po vytažení NT Jaydess? Jsem měsíc po vytažení a zatím nic… :( Mám se znepokojovat?? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11712
25.4.18 08:46

Vytažená byla v průběhu menstruace? Tak to to můžeš dostat každým dnem. Mívala jsi MS, když jsi měla tělísko?
Já ho měla vytažené během MS (bývalo to jen lehčí špinění) a MS dostala tak nějak v termínu, ale brutál silnou. Trvalo to několik měsíců, než jsem zas najela na svůj předchozí standard.
Jinak bych ještě klidně pár týdnů být tebou vydržela, tělo je hodně rozhozené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.4.18 08:50

Měla jsem pouze úplně lehké špinění. Vytažení proběhlo mimo. Ještě vydržím, ale jsem z toho poměrně nervozní… A tobě se vše upravilo po pár měsících? Nemáš žádné problémy po vytažení? :) děkuji za odpověď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11712
25.4.18 09:19
@Deennyy píše:
Měla jsem pouze úplně lehké špinění. Vytažení proběhlo mimo. Ještě vydržím, ale jsem z toho poměrně nervozní… A tobě se vše upravilo po pár měsících? Nemáš žádné problémy po vytažení? :) děkuji za odpověď ;)

Vůbec žádné problémy. Neměla jsem ani bolesti, nic, jen prostě hodně silné krvácení. Upravilo se to tak po 4 cyklech. Teď mám běžnou sílu menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.4.18 09:21

No tak uvidíme, jak to popadne, ještě to pár týdnů nechám a když tak zajdu k doktorovi.
Moc díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama