Nuvaring a akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elisabethum
Nováček 3 příspěvky 30.04.18 07:39
Nuvaring a akné

Dobrý den. Začala jsem užívat Nuvaring, mám ho teď druhý měsíc (druhý kroužek). Nemůžu si ho vynachválit, fakt super věc, jenom jediný problém, strašně se mi zhoršilo akné. Za celý život jsem neměla tolik pupínků na obličeji jako teď. Tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím taky někdo máte zkušenosti, jestli to přejde nebo už nepřejde nebo co s tím mám dělat, ale na prášky přecházet jenom kvůli tomuhle nechci. Nikde jsem na internetu nic nenašla o tom že by se někomu taky tak zhoršila pleť tak doufám že aspoň tady se někdo najde se stejným problémem. Abych řekla pravdu už jsem trochu zoufalá, takže prosím pomoct! :,(

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20708 příspěvků 30.04.18 07:56

Prostě hormony, srovnat se to může a nemusí.
Jestli ti deset ženských z emimina napíše, že to u nich přešlo ti je celkem k ničemu.
Já zase v těhotenství skoro bez vlasů, strašná pleť, akné horší než v pubertě a všichni se hrozně divili, protože v těhotenství to bývá naopak :mrgreen: Po porodu hříva a pleť jako miminko, ostatní skoro plešatý :nevim: :mrgreen:

lampicka11
Závislačka 3415 příspěvků 2 inzeráty 30.04.18 08:20

Nuvating jsem brala 3/4roku…pupinky u me nebyly…jen se mi zvýšila dle me vaha :think:

Adulka24
Kelišová 5229 příspěvků 30.04.18 09:21

@Elisabethum Já brala Nuvaring 4-5 let a naprosto bez potíží, pleť se mi zhoršila naopak až po vysazení, takže momentálně vypadám jako puberťák :? Jinak nevím, jestli to bylo tou antikoncepcí, ale od té doby jsem také přibrala na váze asi 8 kg, ale vzhledem k tomu, že jsem byla podvyživená, tak pro mě jedině plus ;)

Elisabethum
Nováček 3 příspěvky 30.04.18 19:26

@Adulka24 A porostly ti prsa?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >