Antikoncepce a měsíčky

Anonymní
18.4.20 12:00

Antikoncepce a měsíčky

Ahoj, mám otázku brala jsem asi přes rok antikoncepci a pak jsem přestala brát asi na měsíc. Potom jsem ale vůbec nedostala ms tak jsem si vzala prášek asi 3 dní( po tom měsíci) a dnes jsem dostala ms.. Antikoncepci chci používat dál, tak se ptám když jsem dnes dostala ms tak si mám vzít pilulku dnes nebo mám počkat třeba od pondeli? Aby se mi to v tom platicku nepomichalo :D? Vůbec nevím poraďte prosiiiiim.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14691
18.4.20 12:05

Pokud už jsi je začala brát tak pokračuj, jen počítej s tím, že prvních 14 dni nejspíš nebudeš chráněná. V příbalovém letáku najdeš info od kdy jsi chráněná pokud nebereš antikoncepci od prvního dne cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11798
18.4.20 12:05

Vlastně už je to jedno, kdyz to bereš jako lentilky, tak to ber dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 12:28

@Janli takže když jsem si vzala jen v neděli, pondělí, úterý tak když už to vezmu v pondělí tak se snad nic nestane ne? Právě mě to nějak nevyšlo s penězi a musela jsem ten jeden měsíc počkat prostě no.. a chránit se musim. Samozřejmě v přívalovém jsem četla že první den menstruace když si vezmu prášek tak jsem chráněna..jenže u mě to tak asi nebude no

• Nahlásit
  • Citovat
14691
18.4.20 12:33

A proč až od pondělí, když už jsi menzes stejně dostala? Nejsou to lentilky, ale hormony. Když to teď přestaneš brát, tak ti stejně budou chybět na konci a chráněná nejspíš nebudeš, protože tím přerušením se spustí ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.4.20 13:02

Pokud chceš brát antikoncepci, ber to zodpovědně, a ber všecko tak jak máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
18.4.20 13:28

Takže ty si neměla jeden měsíc na HA no OK, stane se a pak si ji vezmeš úplně blbě, takže ty peníze vlastně vyhodis z okna. Chudák tvoje tělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13463
18.4.20 14:57
@Anonymní píše:
@Janli takže když jsem si vzala jen v neděli, pondělí, úterý tak když už to vezmu v pondělí tak se snad nic nestane ne? Právě mě to nějak nevyšlo s penězi a musela jsem ten jeden měsíc počkat prostě no.. a chránit se musim. Samozřejmě v přívalovém jsem četla že první den menstruace když si vezmu prášek tak jsem chráněna..jenže u mě to tak asi nebude no

No, doporučuji brát tak, jak se má a nebo se vybodni na HA a nech na chlapovi, ať kupuje kondomy. Případně ti dotuje HA. Sama přece nesexujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama