Antikoncepce a panenská blána

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikolaQuial
Nováček 6 příspěvků 08.04.19 20:21
Antikoncepce a panenská blána

Dobrý večer, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s antikoncepcí Ayreen.. Za 2 dny doberu druhé platíčko a opravdu hodně mě pobolívají prsa, a mám takový zvláštní pach moči… Měla jsem strach abych nebyla v jináči :D (Takové to zbytečné plašení)
Druhý dotaz se týče ohledně „odpanění“ S přítelem jsme měli nedávno první sex.. A ráda bych se zeptala jak to vypadalo u vás… Měla jsem strach aby nebylo něco špatně, jelikož pár minut na to mi tekla krev spolu s většímy sraženinami krve.. Přítel mě uklidnňoval že to odešla jen ta blána, ale pro jistotu se zeptám zde, přeci jen… Přítel není zrovna 2× zkušený a na gynekologii se nějaký čas nedostanu kvůli škole…
Děkuju za vaše odpovědi a přeji všem hezký a pohodový věčer <3

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8372 příspěvků 09.04.19 09:00

Bereš HA, tzn. někdo ti jí musel napsat, tzn. byla jsi na gynekologii, tak proč by ses tam kvůli škole nedostala? Ta bolest prsou může být normální příznak, ale také nemusí :nevim: tohle je šíleně individuální, já když začala brát HA necítila jsem žádné změny, jen jsem začala hodně zadržovat vodu v těle. Prostě co člověk, to jiné reakce. Ale pokud bych měla pocit, že je něco špatně, určitě bych na tu gyndu minimálně zavolala a poradila se s Dr.
K tomu druhému dotazu, je no v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama