Vissane a alkohol?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 18:30
Vissane a alkohol?

Zdravím dámy poradi prosím některá? Má někdo zkušenost s Vissane? Jsem asi měsíc po operaci endometriozy, dnes máme rodinou oslavu a vissane beru 8 den chci se zeptat jestli mohu nějaký alkohol nebo jestli to vadí. Při užívání, ale říkám si při antikoncepci taky člověk nemá omezení tak teď nevím. :/ díky za radu :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 18:41
Prosím poraďte dámy :) děkuji
@Anonymní píše:
Zdravím dámy poradi prosím některá? Má někdo zkušenost s Vissane? Jsem asi měsíc po operaci endometriozy, dnes máme rodinou oslavu a vissane beru 8 den chci se zeptat jestli mohu nějaký alkohol nebo jestli to vadí. Při užívání, ale říkám si při antikoncepci taky člověk nemá omezení tak teď nevím. :/ díky za radu :)
lachtanice86
Echt Kelišová 7624 příspěvků 05.04.19 18:55

A v pribalovem letáků je co? Já vissane brala ale jsem abstinent

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 19:29
@lachtanice86 píše:
A v pribalovem letáků je co? Já vissane brala ale jsem abstinent

Právě že tam ohledně toho nic není :/ :roll:

Breberka123
Kecalka 187 příspěvků 05.04.19 20:25

Visanne beru, normálně se napiju :nevim: Ani jsem nad tím nepremyslela, mám ho jen na 3 měsíce, však některé ženy ho berou i mnohem déle a pochybuji ze ný si nikdo sklenku nedal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:32
@Breberka123 píše:
Visanne beru, normálně se napiju :nevim: Ani jsem nad tím nepremyslela, mám ho jen na 3 měsíce, však některé ženy ho berou i mnohem déle a pochybuji ze ný si nikdo sklenku nedal…

A myslíš že se může i tvrdý alkohol? Dnes mám chuť na něco kvalitnějšího :D a taky nevím jestli to není brzo měsíc po operaci už pít myslíš že je to v pořádku?

Breberka123
Kecalka 187 příspěvků 05.04.19 20:49

Tak jako Gin a tonik si taky občas dam a špatně mi nebylo :nevim: Je to opravdu jako HA.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:56
@Breberka123 píše:
Tak jako Gin a tonik si taky občas dam a špatně mi nebylo :nevim: Je to opravdu jako HA.

Mě bylo blby se na to ptat doktora :roll: ale ještě se radši zeptam. Taky si myslím že je to jako HA jsou to přeci hormony… Tak snad to nebude nějak ovlivňovat účinek nebo tak jsem takovej strašpytel že všeho :D

Váš příspěvek
Reklama