Antikoncepce a přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 15:39
Antikoncepce a přítel

Holky, i když jste braly antikoncepci, nechaly jste přítele, aby se do vás udělal? Slyšela jsem názory, že prej ne :oops: ale to bych pak tu antiko brát nemusela nebo se pletu? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 23.01.17 15:41
@Anonymní píše:
Holky, i když jste braly antikoncepci, nechaly jste přítele, aby se do vás udělal? Slyšela jsem názory, že prej ne :oops: ale to bych pak tu antiko brát nemusela nebo se pletu? :nevim:

Nepleteš. :zed:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 23.01.17 15:45

Nenechala, vadilo mi jeho sperma.ale to jsem zjistila az kdyz jsem ji zacla brat :lol: nasledne jsem ji asi po pul roce vysadila a jela na kondomech.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 6 inzerátů 23.01.17 15:50

Nedělá to. Ani když jsem brala HA, ani když teď používám klobouček s gelem. Já bych ho někdy i nechala(v ne­plodných dnech), ale on to prostě pro jistotu.., vlastně je to tak možná i lepší prostě se to setře a nic neteče a nemůžou ti pak pokaždé hlodat myšlenky bolí mě prsa, ráno mi nevoněla má oblíbená vaječina, chráníme se, ale…jsem těhotná? je to prostě dvojitá ochrana.. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 15:57

@Pennya přesně tak :palec: hlavně pak to ALE, to je nejhorší :D

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 23.01.17 16:06
@Anonymní píše:
Holky, i když jste braly antikoncepci, nechaly jste přítele, aby se do vás udělal? Slyšela jsem názory, že prej ne :oops: ale to bych pak tu antiko brát nemusela nebo se pletu? :nevim:

Kdybych byla úplně nezajištěná, na škole, tak těžko říct, ale jinak ano, přesně jak píšeš - pak moc nechápu pointu ládovat do sebe HA.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 23.01.17 16:19

Ano nechala. Brala sem pres 10 let a nikdy zadne tehotenstvi.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 23.01.17 16:28

Ano úplně bezne ;) jinak bych Ha nebrala

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 23.01.17 16:28

Ahoj, když jsem brala HA, tak jsem vždy brala svědomitě a partnera jsem nechala až do konce. A vždy ok. V mém okolí kamosky to stejné.

xammy
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 23.01.17 16:29

No tak predpokladam, ze prave z toho duvodu se HA bere ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19955 příspěvků 23.01.17 16:42

No přesně, jinak bys nemusela Ha brát přece. Vždycky jsem spoléhala na ni a nikdy neselhala. Celkem za můj život s nějakými přestávkami 9 let.

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 16:42

Některý chlapy chtějí i kondom, taky jsme to s manželem praktikovaly protože se bál, a když kondom nebyl tak to z hlavy uplně vypustil, taky jsem mu vysvětlovala proč budu měsíčně utrácet peníze za HA a huntovat si tim tělo když máme gumu.. je to asi jen jejich strach aby nebylo baby :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 16:44

Znám dve holky, který i tak otehotnely. Ale otázka je, jestli braly tak, jak měly.

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 16:50
@Anonymní píše:
Znám dve holky, který i tak otehotnely. Ale otázka je, jestli braly tak, jak měly.

taky znám pár holek a vymlouvají se na to, ale pak když jsem viděla jak to braly tak mi to došlo.. vyloupala si od středa, čtvrtek, pátek a slupla to jak lentilky :zed:

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29006 příspěvků 23.01.17 16:52
@Anonymní píše:
Znám dve holky, který i tak otehotnely. Ale otázka je, jestli braly tak, jak měly.

to Ti nikdo nepřizná, že ne. Všem selhává tak nějak „záhadně“.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >