Reklama

Antikoncepce a přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 15:39
Antikoncepce a přítel

Holky, i když jste braly antikoncepci, nechaly jste přítele, aby se do vás udělal? Slyšela jsem názory, že prej ne :oops: ale to bych pak tu antiko brát nemusela nebo se pletu? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 23.01.17 15:41
@Anonymní píše:
Holky, i když jste braly antikoncepci, nechaly jste přítele, aby se do vás udělal? Slyšela jsem názory, že prej ne :oops: ale to bych pak tu antiko brát nemusela nebo se pletu? :nevim:

Nepleteš. :zed:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 23.01.17 15:45

Nenechala, vadilo mi jeho sperma.ale to jsem zjistila az kdyz jsem ji zacla brat :lol: nasledne jsem ji asi po pul roce vysadila a jela na kondomech.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 23.01.17 15:50

Nedělá to. Ani když jsem brala HA, ani když teď používám klobouček s gelem. Já bych ho někdy i nechala(v ne­plodných dnech), ale on to prostě pro jistotu.., vlastně je to tak možná i lepší prostě se to setře a nic neteče a nemůžou ti pak pokaždé hlodat myšlenky bolí mě prsa, ráno mi nevoněla má oblíbená vaječina, chráníme se, ale…jsem těhotná? je to prostě dvojitá ochrana.. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 15:57

@Pennya přesně tak :palec: hlavně pak to ALE, to je nejhorší :D

Nimie
Nadpozemská drbna 25155 příspěvků 23.01.17 16:06
@Anonymní píše:
Holky, i když jste braly antikoncepci, nechaly jste přítele, aby se do vás udělal? Slyšela jsem názory, že prej ne :oops: ale to bych pak tu antiko brát nemusela nebo se pletu? :nevim:

Kdybych byla úplně nezajištěná, na škole, tak těžko říct, ale jinak ano, přesně jak píšeš - pak moc nechápu pointu ládovat do sebe HA.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 45 inzerátů 23.01.17 16:19

Ano nechala. Brala sem pres 10 let a nikdy zadne tehotenstvi.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 23.01.17 16:28

Ano úplně bezne ;) jinak bych Ha nebrala

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 23.01.17 16:28

Ahoj, když jsem brala HA, tak jsem vždy brala svědomitě a partnera jsem nechala až do konce. A vždy ok. V mém okolí kamosky to stejné.

xammy
Kecalka 444 příspěvků 23.01.17 16:29

No tak predpokladam, ze prave z toho duvodu se HA bere ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 23.01.17 16:42

No přesně, jinak bys nemusela Ha brát přece. Vždycky jsem spoléhala na ni a nikdy neselhala. Celkem za můj život s nějakými přestávkami 9 let.

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 16:42

Některý chlapy chtějí i kondom, taky jsme to s manželem praktikovaly protože se bál, a když kondom nebyl tak to z hlavy uplně vypustil, taky jsem mu vysvětlovala proč budu měsíčně utrácet peníze za HA a huntovat si tim tělo když máme gumu.. je to asi jen jejich strach aby nebylo baby :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 16:44

Znám dve holky, který i tak otehotnely. Ale otázka je, jestli braly tak, jak měly.

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 16:50
@Anonymní píše:
Znám dve holky, který i tak otehotnely. Ale otázka je, jestli braly tak, jak měly.

taky znám pár holek a vymlouvají se na to, ale pak když jsem viděla jak to braly tak mi to došlo.. vyloupala si od středa, čtvrtek, pátek a slupla to jak lentilky :zed:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28522 příspěvků 23.01.17 16:52
@Anonymní píše:
Znám dve holky, který i tak otehotnely. Ale otázka je, jestli braly tak, jak měly.

to Ti nikdo nepřizná, že ne. Všem selhává tak nějak „záhadně“.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama