Reklama

Antikoncepce - Vreya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

clarka11111
Nováček 4 příspěvky 12.01.17 14:50
Antikoncepce - Vreya

Dobrý Den!:)
Poprvé používám antikoncepci.
Beru ji 15 dni jmenuje se Vreya a chci se zeptat, za jak dlouho začnu být chráněna? :) všude čtu za týden ale nevím, jak u této antikoncepce.:) mate někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10223 příspěvků 12.01.17 15:54

Příbalový leták.. :zed:

Winkys
Stálice 93 příspěvků 12.01.17 16:08

Leták a záleží na tom, kdy jsi začala. Já pro jistotu, protože dítě v té době by byl fakt obrovský ale obrovský průšvih, to ještě celý měsíc do dalšího cyklu jistila kondomem, protože prostě nepoznám jestli už funguje nebo ne. :think: Jen můj názor. :) četla jsem, že jsi zakládala diskuzi na téma pilulka po, tak možná bych to zvážila. ;)

Skyler1
Nováček 4 příspěvky 17.01.17 05:49
Lidská hloupost

Ahoj, mám dotaz.. Beru antikoncepci Logest. Jsem ve třetím týdnu a prášky jsem si nechala doma.. zbývalo mi jich dobrat 4.. zatím jsem nevzala dva (za nedeli a pondělí) a dnes na noc z pondělí na úterý (blíže k úternímu ranu) jsem měla styk a partner se udělal do mě.. Vím, že antikoncepce by měla mít nějakou účinnost, obzvláště když je to 3 týden.. přeci jen se ptám… Myslíte si, že mohu otěhotnět?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama