Antikoncepce - Vreya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
clarka11111
Nováček 4 příspěvky 12.01.17 14:50
Antikoncepce - Vreya

Dobrý Den!:)
Poprvé používám antikoncepci.
Beru ji 15 dni jmenuje se Vreya a chci se zeptat, za jak dlouho začnu být chráněna? :) všude čtu za týden ale nevím, jak u této antikoncepce.:) mate někdo zkušenost?

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10461 příspěvků 12.01.17 15:54

Příbalový leták.. :zed:

Winkys
Stálice 92 příspěvků 12.01.17 16:08

Leták a záleží na tom, kdy jsi začala. Já pro jistotu, protože dítě v té době by byl fakt obrovský ale obrovský průšvih, to ještě celý měsíc do dalšího cyklu jistila kondomem, protože prostě nepoznám jestli už funguje nebo ne. :think: Jen můj názor. :) četla jsem, že jsi zakládala diskuzi na téma pilulka po, tak možná bych to zvážila. ;)

Skyler1
Nováček 4 příspěvky 17.01.17 05:49
Lidská hloupost

Ahoj, mám dotaz.. Beru antikoncepci Logest. Jsem ve třetím týdnu a prášky jsem si nechala doma.. zbývalo mi jich dobrat 4.. zatím jsem nevzala dva (za nedeli a pondělí) a dnes na noc z pondělí na úterý (blíže k úternímu ranu) jsem měla styk a partner se udělal do mě.. Vím, že antikoncepce by měla mít nějakou účinnost, obzvláště když je to 3 týden.. přeci jen se ptám… Myslíte si, že mohu otěhotnět?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >