Reklama

NT Jaydess - bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bosorka15
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 23:50
NT Jaydess - bolest v podbřišku

Ahoj :)
2. 1. 2017 jsem si nechala zavést NT Jaydess. Předtím jsem brala 3 roky HA Minisiston, ale protože jsem pořád zapomínala brát pilulky začínalo mě to štvát. Hlavně jsem možná kvůli umělým hormonům přestala mít chuť na sex a partner byl z toho hodně špatný, tak jsem se doktora zeptala na jinou možnost antikoncepce a on mi doporučit NT Jaydess, že je vhodné i pro nerodičky.
Zavádění mi bylo hodně nepříjemné a pak jsem celý den nemohla vstát z postele. Druhý den byla bolest v podbřišku o něco slabší, ale pořád jsem se necítila dobře. Teď jsem už přes týden po zavedení a pořád mám takovou tu menstruační bolest ale bez měsíčků, jenom trochu špiním. Zajímavé je, že tou bolestí trpím jenom od cca půl jedenácté dopoledne do večera a pak je všechno zase v pořádku. Nechci chodit na gyndu takhle krátce po tom. Za měsíc mám jít na kontrolu, jestli si tělísko dobře sedlo, tak snad to do té doby přejde.
Jestli je tu někdo s podobnou zkušeností, tak se prosím podělte.

Reklama

Reakce:

Nikoletkaaa
Nováček 1 příspěvek 15.05.17 11:22

Ahojky, já už mám Jaydess rok a půl a nebudu lhát, ale prvních cca 6 měsíců nebylo moc fajn. Zavádění o tom ani nemluvím, málem jsem omdlela a bolestivé to bylo, jsem nerodicka. Lékař mi řekl, že menstruace je u každého jinak, že klidně ji mít mohu a je jen na mem jak si s tím poradí. Menstruaci mám, ale spíš jen slabé špinění. Když se vrátím na začátek, celých cca 6 měsíců jsem měla ty pocity v podbřišku přesně jak popisuješ Ty, ze začátku mě to štvalo, bylo to celkově nepříjemné a měla jsem i docela nervy z toho, byla jsem nepříjemná apod…po čase jsem si na tu bolest v podbrisku zvykla.. menstruace se mi na 3 měsíce ztratila a poté zase začala a od té doby ji mám normálně každý měsíc, teď už je vše ok, nemám s tím zatím žádný jiný problém a ty bolesti po tom pul roce proste prestaly. Nejspíš to byl prostě velký zásah do meho těla, proto ty začátky, pralo se to s tím. Snad jsem ti nějak pomohla. Měj se krásně :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama