NT Jaydess - bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bosorka15
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 23:50
NT Jaydess - bolest v podbřišku

Ahoj :)
2. 1. 2017 jsem si nechala zavést NT Jaydess. Předtím jsem brala 3 roky HA Minisiston, ale protože jsem pořád zapomínala brát pilulky začínalo mě to štvát. Hlavně jsem možná kvůli umělým hormonům přestala mít chuť na sex a partner byl z toho hodně špatný, tak jsem se doktora zeptala na jinou možnost antikoncepce a on mi doporučit NT Jaydess, že je vhodné i pro nerodičky.
Zavádění mi bylo hodně nepříjemné a pak jsem celý den nemohla vstát z postele. Druhý den byla bolest v podbřišku o něco slabší, ale pořád jsem se necítila dobře. Teď jsem už přes týden po zavedení a pořád mám takovou tu menstruační bolest ale bez měsíčků, jenom trochu špiním. Zajímavé je, že tou bolestí trpím jenom od cca půl jedenácté dopoledne do večera a pak je všechno zase v pořádku. Nechci chodit na gyndu takhle krátce po tom. Za měsíc mám jít na kontrolu, jestli si tělísko dobře sedlo, tak snad to do té doby přejde.
Jestli je tu někdo s podobnou zkušeností, tak se prosím podělte.

Reakce:

Nikoletkaaa
Nováček 1 příspěvek 15.05.17 11:22

Ahojky, já už mám Jaydess rok a půl a nebudu lhát, ale prvních cca 6 měsíců nebylo moc fajn. Zavádění o tom ani nemluvím, málem jsem omdlela a bolestivé to bylo, jsem nerodicka. Lékař mi řekl, že menstruace je u každého jinak, že klidně ji mít mohu a je jen na mem jak si s tím poradí. Menstruaci mám, ale spíš jen slabé špinění. Když se vrátím na začátek, celých cca 6 měsíců jsem měla ty pocity v podbřišku přesně jak popisuješ Ty, ze začátku mě to štvalo, bylo to celkově nepříjemné a měla jsem i docela nervy z toho, byla jsem nepříjemná apod…po čase jsem si na tu bolest v podbrisku zvykla.. menstruace se mi na 3 měsíce ztratila a poté zase začala a od té doby ji mám normálně každý měsíc, teď už je vše ok, nemám s tím zatím žádný jiný problém a ty bolesti po tom pul roce proste prestaly. Nejspíš to byl prostě velký zásah do meho těla, proto ty začátky, pralo se to s tím. Snad jsem ti nějak pomohla. Měj se krásně :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >