Těhotná i přes antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zobka
Nováček 2 příspěvky 10.01.17 18:08
Těhotná i přes antikoncepci?

Pěkný den dámy :) vím, že takových témat je tu hodně, ale přesto bych měla takový dotaz. Beru antikoncepci, v sobotu 7.1. jsem brala poslední prášek. V pondělí 1.1. jsem měla nechráněný styk. Nevim jestli nějak plašim nebo co to je, ale od sobotního rána mě bolí břicho, od neděle i prsa, včera jsem myslela, že mi bouchne hlava. Jsem pořád unavená a neustále bych něco jedla. Přitom obvykle jim strašně málo. Až dnes ráno jsem začala menstruovat, ale taky vím, že přes antikoncepci můžu v těhotenství menstruovat normálně a nic nepoznat.. Zkoušela jsem si dělat test a vyšel negativní. Tak nevim jestli je moc brzy nebo je to prostě jen shoda náhod. Co myslíte? Máte nějaké zkušenosti a rady? Předem děkuji za každou odpověď a přeji vám krásný zbytek dne :)

Reakce:
Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 10.01.17 18:10

@Zobka především se těhotenské příznaky jako je únava, zvýšená chuť k jídlu neprojevují hned po týdnu.. :D Bolest břicha, prsou a hlavy může být klasický premenstruační syndrom..

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 10.01.17 18:11

@Zobka na těhotenské příznaky je dost brzo ;)

SussieS
Závislačka 3837 příspěvků 10.01.17 18:14

Prosim tě neplaš :) klasický PMS, test negativní, co chceš víc :)

Zobka
Nováček 2 příspěvky 10.01.17 18:16

Právě že jsem nikdy nic takového neměla. Jen jednou mě před MS trochu bolely prsa, jinak nikdy nic.. A teď tohle.. Jen mi to všechno prostě nějak nesedí no..

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 10.01.17 18:46

Ahoj, taky si smyslim že na těhu příznaky je to brzo. já zjistila že sem těhotná asi v týdnu. a co se týče menstruace, někdy mě bolelo břicho, někdy ne, nemusí být každý měsíc stejná přeci:-) a pokud bereš antikoncepci, dostala si menstruaci a máš negativní test, tak asi není moc pravděpodobné, že jsi těhotná

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >