Tělísko nebo sterilizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 21.01.17 09:24
Tělísko nebo sterilizace

Ahoj holky, mám k vám dotaz. Je mi 34, čekám třetí miminko. Cca tři roky se léčím s vysokým tlakem plus se mi dělají křečové žíly na nohách (už teď nemůžu být v bazénu, kde pouští bublinky, protože mě bolí nohy). Začínám uvažovat, jak dál vyřešit antikoncepci a rozhoduji se mezi tělískem a sterilizací. Tělísko mi doporučovala moje dr. už v té době, kdy mi byl zjištěn vysoký tlak. Počítám, že by bylo nehormonální k výše uvedenému. Vás bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti jak s tělískem, tak se sterilizací (podvázáním vaječníků). Já bych klidně šla i do sterilizace, čtvrté dítě rozhodně už ne, ale pročetla jsem pár diskuzí a holky si stěžovaly na špinění a hlavně ztrátu chuti k sexu. Ale vše je staršího rázu, tak bych ráda nějaké aktuální zkušenosti, jestli někdo má. Díky. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 09:31

Na tvem miste bych sla do sterilizace. A to z duvodu, ze prestoze jsemm mela telisko cely zivot, tak zrovna po tretim diteti jsem pres nej otehotnela.
U nas sel nakonec na sterilizaci manzel, ale pokud by nesel, tak ja bych sla na 100%.
 M

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 21.01.17 09:38

Tak to by musely mít ztrátu chuti k sexu i ženy po mimoděložním těhotenství - odebrané vejcovody, ženy se srůsty a jinak neprůchodnými vejcovody… :nevim:
To samé špinění, jaký na to přerušení vejcovodů může mít vliv? :nevim:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 21.01.17 09:40
@Anonymní píše:
Na tvem miste bych sla do sterilizace. A to z duvodu, ze prestoze jsemm mela telisko cely zivot, tak zrovna po tretim diteti jsem pres nej otehotnela.
U nas sel nakonec na sterilizaci manzel, ale pokud by nesel, tak ja bych sla na 100%.
M

Děkuji. Z toho mám právě strach, že při mém štěstí by mi buď vypadávalo, tělo by ho nepřijalo nebo bych otěhotněla. Zatím jsem opravdu více přikloněná ke sterilizaci.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 21.01.17 09:42
@Pipet píše:
Tak to by musely mít ztrátu chuti k sexu i ženy po mimoděložním těhotenství - odebrané vejcovody, ženy se srůsty a jinak neprůchodnými vejcovody… :nevim:
To samé špinění, jaký na to přerušení vejcovodů může mít vliv? :nevim:

Já právě nevím, také mi to přišlo divné, protože hormonálně se nic nemění, ale holky v té diskuzi to přičítaly sterilizaci. :nevim: Proto se ptám. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 09:43
@Amelie30 píše:
Děkuji. Z toho mám právě strach, že při mém štěstí by mi buď vypadávalo, tělo by ho nepřijalo nebo bych otěhotněla. Zatím jsem opravdu více přikloněná ke sterilizaci.

Moje tchyne ma sterilizaci, me obe svagrove taky a nikdo si nestezuje.
 M

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 21.01.17 09:50

Já mám v budoucnu (chtěla bych ještě jedno dítě) taky v plánu sterilizaci. Hormony nemůžu a v okolí měli s nehormonálním tělískem komplikace. A to právě to špinění a hodně bolestivou menstruaci

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 21.01.17 09:50

Na Tvém místě bych šla do sterilizace. Neumím si představit, jak by sterilizace měla ovlivnit chutˇ k sexu či špinění. Tělísko je dobré, ale musí se po 4 letech měnit, může nadělat paseku. Vzhledem k tomu, že jsi definitivně rozhodnutá, že další dítě nechceš, nemůžeš mít, sterilizace je dle mého to nejlepší řešení.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 21.01.17 09:57

Holky, díky moc. :) Čtvrté opravdu nechci, protože tři děti bohatě stačí a když k tomu přičtu věk a zdravotní stav, fakt ne. V tomto mám jasno. :) Ještě se zeptám, nevím, jestli budu rodit normálně nebo císařem. Oba přechozí porody byly přirozenou cestou, ale to jsem ještě neměla vysoký tlak. Při císaři lze sterilizaci udělat, že? Počítám, že po přirozeném porodu mi ji neudělají a že budu muset na zákrok do nemocnice. A další věc, platí se tento zákrok? Někde píší, že ano, někde zase, že ne. :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 21.01.17 10:04

Já bych osobně šla do sterilizace chlapa, vasektomie… Jednoduchej zákrok, bez vlivu na erekci či objem spermatu :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 10:09

Při druhém císaři jsem si nechala udělat sterilizaci. Žádné vedlejší účinky nemám, naopak jsem klidnější a sex si víc užívám :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 21.01.17 10:21
@Nowuka2 píše:
Já bych osobně šla do sterilizace chlapa, vasektomie… Jednoduchej zákrok, bez vlivu na erekci či objem spermatu :nevim:

To já zase nechci a to z jednoduchého důvodu. Jsem realista a byť věřím, že s manželem zůstaneme až do smrti, tak toto mi nemůže nikdo zaručit a pak by mi sterilizovaný chlap, který se mnou není, moc platný nebyl. Nehledě na to, manžel jde k dr. vyloženě, až když je to nutné, měl už dva úrazy na šití, ale převázal si to doma se slovy: „to je dobrý“. Takže tento návrh by mi stejně neprošel. :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 21.01.17 10:24
@Amelie30 píše:
To já zase nechci a to z jednoduchého důvodu. Jsem realista a byť věřím, že s manželem zůstaneme až do smrti, tak toto mi nemůže nikdo zaručit a pak by mi sterilizovaný chlap, který se mnou není, moc platný nebyl. Nehledě na to, manžel jde k dr. vyloženě, až když je to nutné, měl už dva úrazy na šití, ale převázal si to doma se slovy: „to je dobrý“. Takže tento návrh by mi stejně neprošel. :D

Aha :lol: No tak v tom případě bych šla do sterilizace sebe než do tělíska. Nicméně když už připouštíš tu možnost, že se chlap může někdy vystřídat, nechtěla bys pak dítě s následníkem? Přeci jen chlap si může odstříknout a nechat zamrazit :nevim:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 21.01.17 10:30
@Nowuka2 píše:
Aha :lol: No tak v tom případě bych šla do sterilizace sebe než do tělíska. Nicméně když už připouštíš tu možnost, že se chlap může někdy vystřídat, nechtěla bys pak dítě s následníkem? Přeci jen chlap si může odstříknout a nechat zamrazit :nevim:

Možnost připouštím, ono se může stát cokoli, můžu se zbláznit já, může se zbláznit chlap a je vymalována. :lol: Byť samozřejmě doufám, že tato možnost zůstane až do smrti teoretická. :lol: A i v této otázce mám jasno na tisíc procent, ani s novým chlapem bych už dítě nechtěla. :)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 21.01.17 10:32
@Amelie30 píše:
Možnost připouštím, ono se může stát cokoli, můžu se zbláznit já, může se zbláznit chlap a je vymalována. :lol: Byť samozřejmě doufám, že tato možnost zůstane až do smrti teoretická. :lol: A i v této otázce mám jasno na tisíc procent, ani s novým chlapem bych už dítě nechtěla. :)

V tom případě je asi jasno :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >