Antikoncepce a stř. potíže

xxxDenisaxxx
1.4.10 17:06

Antikoncepce a stř. potíže

Mám takovou choulostivou otázku, ale vrtá mi to hlavou…V příbal. letáku je uvedeno, že těžšíprůjem nebo zvracení mohou ovlivnit účinnost. Co je bráno jako těžší průjem? Mám bohužel většinou řidší stolici a někdy jdu i několikrát denně - spíš bych ale řekla až v závislosti na jídle. Prášek beru ráno - je problém, když jdu pak třeba během poledne, odpoledne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
1.4.10 17:10

A v noci chodíš na velkou?

Že bys ho vzala večer před spaním. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxxDenisaxxx
1.4.10 17:12

Jasne ze ne:-) Ale tak si rikam, ze jestli mam ten zaludek takovej porad „choulostivej“, tak jestli i tak staci tech par hodin na dostatecny vstrebani…

• Nahlásit
  • Citovat
28414
1.4.10 18:57

Když jí začneš brát večer, např. v devět, tak do rána se tabletka 100% vstřebá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
1.4.10 18:59

udává se, že do tří hodin by jsi neměla zvracet ani mít průjem, ale taky může mít vliv jestli je to v první polovině nebo v druhé, ale návrh s večerním pojídáním je dobrý nápad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxxDenisaxxx
2.4.10 13:04

A jeste dotaz - kdyz jako „nebezim“, ale v brise mam tak jako „podezrely“, tak se to vstrebava nebo je riziko i tak?

• Nahlásit
  • Citovat
28414
2.4.10 13:23

Já bych řekla, že antiko se vstřebává v žaludku, cca do 2 hodin je vstřebaná, nebo by měla být. Tak si to ber večer a máš klid :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.10 16:37

Nad tímhle jsem nedávno zrovna uvažovala, taky jsem došla k názoru, že užívání večer to jistí :-) Ale když užívám vždy ráno, tak jak to mám změnit na ten večer? Snažím se užívat skoro na minutu přesně, protože jinak mívám problémy se špiněním. Nechtěla bych si nějak rozhodit cyklus, vlastně by to znamenalo jeden den jakoby zapomenout piluli a vzít si jí až po 11-12 hodinách. Nebo by bylo lepší každý den dobu užití o něco posouvat až bych došla na večer? Nebo je to úplně jedno? Máte někdo zkušenost? :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama