Antikoncepce Femoden

3226
23.3.10 08:35

femoden

Ahoj holky chci se zeptat jak jste s těmito pilulkami spokojené,
brala sem od studentských let cilest,byly tenkrát levné,celou dobu dokat sem neotěhotněla.ted sem chtěla po porodu něco lepšího s lépe upravenýma hormonama.ikdyž cilest mě nic nedělal.femoden mám první plato a dělaj se mě děsný uhráky(nikdy sem na to netrpěla)ovšem nevim jestly to je po práškách nebo jenom tak,nechci je hned zavrhovat a letět pro pro jiné.nemáte s nimy zkušenost diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5090
23.3.10 21:23

Brala jsem Femoden 13 let téměř nepřetržitě. Nikdy žádný problémy jsem neměla - kromě zvyšující se váhy, ale to spíš bylo nehorázným žraním. MS naprosto pravidelná, téměř na minutu. Už se těším, až se k němu za měsíc zase vrátím.
Ale každej organismus reaguje jinak - F. ti nemusel sednout a může ti vyhovovat něco jinýho …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kacirek
10.12.10 16:39

tloustne se po této antikoncepci?

• Citovat
  • Nahlásit
3870
10.12.10 21:08

No tak nevim jestli to bylo tou anti nebo čím, ale já po práškách přibrala 25 kg. Celý život jsem měla váhu v pohodě, pak jsem začala brát prášky, Femoden byly asi šestý, který jsem měla, než doktor zjistil, že mé tělo absolutně prášky nesnese. To už ale byly kila nahoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ejuna
14.9.12 13:00

Ahoj teprve jsem s F. zacala a chtela bych se zeptat jestli se po nich tloustne? po kojeni mam totiz 45kilo a to nekojim uz od dubna. takze bych nejaky to kilo pribrala rada! predtim jsem brala Azalii, ale z te js krvacela temer v kuse :( tak zaroven doufam, ze Ms se srovna:) diky

• Citovat
  • Nahlásit
18
24.9.12 19:41

Já ho beru asi 6-7 let, s váhou jsem nikdy problémy neměla prášky neprášky. Je to individuální. V podstatě nemám žádné problémy, jen nemám vůbec, ale vůbec chuť na sex :((( Aź skoro odpor. Ale nejsem si jistá, čím to je, přičítám to práškům, dřív jsem na sex myslela neustále, časem to začalo upadat a teď je to na nule. Přítel se snaží, jsem s ním celou dobu. Asi ho přestanu brát. Jo a mám bolesti při menstruaci, s Femodenem to začalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
21.1.13 08:39

Ahoj, brala jsem leta letouci a nikdy zadny problemy. I kdyz kdyz jsem s HA prestala, tak najednou zmizely problemy s krecovyma zilama apod., ale to je na jinou diskuzi.
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
28.5.13 12:05

Femoden beru cca rok a zatím mi naprosto vyhovuje..menstruace naprosto pravidelná a přesná na den. 6.5. jsem ji kuli operaci vysadila..no a nevím kdy ji začnu zase brát, protože jsme si s přítelem nedali pozor. Máte někdo zkušenost s otěhotněním hned po vysazení? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.13 17:23

Ahoj, femoden jsem užívala 3roky než jsem otěhotněla a po porodu mi ho dr napsala znovu, jsem sním spokojená, ale příde mi čím dál dražší :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
9.12.13 15:44

@Lentiluška Kolik za něj aktuálně davas? Chci se k němu vrátit a nevím jak je to teď s cenou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.13 14:07

@yasmine5 Femodem stojí ted kolem 600 kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
2.4.19 21:58

Dobrý večer. Zajímalo by mě, zda někomu antiko femoden nějak upravila menstruci - slabší, kratsí, méně bolestivá a pod. Případně pravý opak, jak se mi už také jednou stalo. Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama