Vysazení antikoncepce

Marry11
19.3.10 14:57

Vysazení antikoncepce

Holky poradíte?Mám dotaz je dobré před početím vysadit antikoncepci dříve nebo je spíš lepší tělo zblnout a vysadit ji měsíc před a další se snažit?Díky za názory. Na podzim bychom se rádi snažili o miminko. Předtím mně gynekoložka říkala, že je lepší ji vysadit tak půl roku před. Jinak co se týká vitamínu tak začnu od dubna brát kyselinu listovou a Calibrum babyplan poradíte i jiné vitamíny?Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hoa
19.3.10 15:03

Ahoj, mně moje gynekoložka řekla, že je to mýtus a není nutné vysazovat půl roku před. Jinak moje zkušenost - otěhotněla jsem v prvním cyklu po vysazení. Jo a užívala jsem evru.

• Citovat
  • Nahlásit
Marry11
19.3.10 15:18

Taky bych řekla, že vysadím v červnu a hura do snažení. Díky za rady. Gratuluju k těhu a přeju brzy miminko

• Citovat
  • Nahlásit
Hoa
19.3.10 15:29

Děkuju, ono miminko je na světě už skoro dva roky :-) . Jinak k vitamínům: já jsem brala pouze kys. listovou, ta snad snižuje riziko některých vrozených vývojových vad. Jinak bych to moc nepřeháněla, říká se, že můžou napomáhat větší velikosti plodu a porod obřího miminka asi není nic moc. Tak hodně štěstí ve snažení!

• Citovat
  • Nahlásit
15672
19.3.10 15:35

S AK moc neporadím, já jsem před otěhotněním žádnou nebrala, ale co se týká vitamínů, tak nejlepší je Femibion (je ale mnohem dražší než „obyčejná“ listovka). Jiné vitamíny nejsou potřeba, prý jsou k ničemu (jediné, u čeho byl dokázaný nějaký efekt, je ta kyselina listová). Ale pokud už budeš brát Calibrum babyplan, tak v něm listovka je, další bych asi už nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama