Depo povera

Anonymní
10.3.10 13:08

depo povera

Zdravím,chtěla bych znát názor na injekce,protože jsem se přestěhovala a našla si novou lékařku,ta mi doporučila depo poveru s tím, že mi během 10 dnů píchla tři injekce-abych nešpinila atd,a během půl roku se děly šílené věci-byla jsem nervozní,přibrala jsem 15 kg a moje tělo je do ted´mimo.Kdo má podobný problém,tak bych se chtěla podělit-hodně mi to změnilo život-spíše špatně,než dobré.Je vůbec možné,dostat 3 injekce do 10 dnů?Mě to stihla píchnout do 7.Ája

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1288
10.3.10 14:09

to teda zírám já to brala kdysi taky ale píchali mi jen jednu za tři měsíce!!! Ale věci se děly taky hrozný,už nikdy víc! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8174
10.3.10 14:51

Jsem slyšela, že tohle už píchají leda zvěrolékaři kravám a velkým fenám. 8-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
15.3.10 14:22
Knoflice píše:
Jsem slyšela, že tohle už píchají leda zvěrolékaři kravám a velkým fenám. 8-)
:-D :-D :-D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Figina
15.3.10 16:21

díky za názory,taky bych chtěla znát názor odborníka,ale zkušenosti jsou k nezaplacení.Poradí mi někdo něco vhodného?Po porodu jsem brala Azalii,a taky žádná sláva,předtím harmonet a ještě předtím Cilest a taky to byl děs.Tělísko mi nedoporučovala dřívější lékařka-důvody v rodině-mamka přošla rakovinou,ale slyšela jsem o chlapské anti-něco jako tělísko pod kůži.Má s tím někdo zkušenost,díky!!!!!Ája

• Citovat
  • Nahlásit
1288
16.3.10 13:09

takto nevím ješt jsem nic takového neslyšela.Já mám s antiko taky problémy teď naposled jsem brala milligest a nemám vůbec chuť na sex jakmile vysadím je to v pohodě.A zkoušet další už nemám sílu,tělísko nemůžu kvůli zánětům,na kondom jsem alergická(jako fakt alergická) tak budem zase u přerušované soulože,chci si zažádat o sterilizaci jelikož podmínky už splňuji tak uvidím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
16.3.10 13:13

Píchá se 1× za 3.měsíce. Jestli máš děti a už žádné neplánuješ,tak bych i já volila sterilizaci. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Figina
18.3.10 13:12

díky za názory.Požádala jsem o sterilizaci,ale podle lékařky jsem mladá,je mi 37 let mám tedˇtřetí dítě a další nechci.Malé jsou dva roky a chvilky s ní jsou opravdu fantastické,ale mít další-ne.Navíc zdravotně to taky není žádný zázrak.PROSTĚ TO NECHÁM NA JINÉ.Ale zůstat sama,protože sex je opravdu na posledním místě-u muže nesmyslné-oni přece myslí jen na jídlo a pěkné okamžiky,ale bát se ,co by se mohlo stát-prostě psychický blok.Tak uvidím,pozjištˇuju to dál.Ája

• Citovat
  • Nahlásit
1288
19.3.10 14:01
Figina píše:
díky za názory.Požádala jsem o sterilizaci,ale podle lékařky jsem mladá,je mi 37 let mám tedˇtřetí dítě a další nechci.Malé jsou dva roky a chvilky s ní jsou opravdu fantastické,ale mít další-ne.Navíc zdravotně to taky není žádný zázrak.PROSTĚ TO NECHÁM NA JINÉ.Ale zůstat sama,protože sex je opravdu na posledním místě-u muže nesmyslné-oni přece myslí jen na jídlo a pěkné okamžiky,ale bát se ,co by se mohlo stát-prostě psychický blok.Tak uvidím,pozjištˇuju to dál.Ája

to je zajímavé mně to dokonce pan doktor sám nabízel a to jsem o něco mladší než ty asi taky záleží na doktorovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Figina
20.3.10 08:07

zkusím se zeptat jak se zdá tak asi změním lékařku.Je to škoda,protože důvěřovat,je těžké,ale aspon´mám další zkušenost.Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Dittra
7.5.10 11:08

Nemůžu souhlasit!

Depo-povera
je zatím nejlepší antikoncepce (ze 4 druhů), kterou jsem vyzkoušela. 3 injekce za sebou je naprostý nesmysl (rozhodně chyba lékařky).
Nepřibrala jsem . Je levná. Je účinná, mám ji už 9 roků. Nemenstruuji!Odsranila mi i chronickou mikozu!!!
Je vhodná pro ženy, které mají už děti. Doporučila jsem ji všem svým kamarádkám. Jen jedna z 8 musí injekci aplikovat po 2 měsícíh. Jinak žádné přibírání ani jiné vedlejší účinnky nikdo nezpozoroval.
Každá žena samozřejmě reaguje jinak.
Ale já a moje kamarádky ji můžeme jen doporučit.
Proč menstruovat, když nemusím!
:potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
figina
12.5.10 11:59

Díky za názor.Taky si myslím,že mi lékařka v tomto ohledu moc nepomohla,možná mi chtěla pomoct,ale třemi aplikacemi mi můj život nadvakrát neusnadnila.Snad jednou by bylo vše ok.Vím,že mnoho žen bylo spokojeno,asi by mi ji nenabízela,kdyby neměla zkušenosti.Asi mezi ty štástnější nepatřím.ale život nekončí u hormonů a jde se dál.Tedˇmi dozněla anti-depo povera a je to fajn,protože s menstruací se mi zlepšila nálada,stres je snesitelnější a nervy začínají relaxovat-psychicky jsem na tom asi lépe-co tak pozoruji.Takže děvčátka-když anti-tak bud´te skromné a nechte si píchnout jednu,ikdyž to s Vámi budou myslet dobře a dopřejí jich víc-nedělejte to,dějí se pak divy.Tak hezký intimní život bez šoků… Ája :-P :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
9216
13.5.10 07:03

Dittro tak to jsi vyjímka.Zkus pohledat na netu a každá druhá přibrala.Já taky.Injekci už nikdy víc.
Dokonce jsem se dočetla že v některých zemích je zakázaná.Prý to opravdu dřív byla antiko pro zvířata.
Já za 2 měsíce přibrala 7kg.Osobně znám 3 holky co jsou na tom podobně.Přitom prášky jsem brala dřív 10 let a nic.
Ale asi na každého působí jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9216
13.5.10 07:04

A to jsme měla píchlou jednu injekci.Nechci domyslet kdyby byli tři najednou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
figina
14.5.10 11:53

mám tuto diskusi už chvilku na netu,a názory se různí-jediné na čem se všichni shodneme je fakt,že píchat anti.injekci Ano,ale pouze jednou za tři-někdo dva měsíce-mít tři do týdne-vyvarujte se.Je pravda,že to snáší každý jinak a jinou,ale takovou hromadu hormonů na ex-to je malá vražda-i to je ponaučení-a tobě díky,že ses připojila :dance: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...