Mirena a tloustnutí

4115
18.3.10 14:42

Mirena a tloustnutí

Dobrý den, děvčata,
mám takový dotaz, jež mi vrtá hlavou. V listopadu jsem si nechala dát Mirenu, v podstatě jsem s ní spokojená. Ale od té doby jsem přibrala příšerných 5 kilo a nejsem si vědoma žádného „přežírání“, snad kromě Vánoc, ale horší je, že se nyní snažím ta kila shodit. Cvičím, chodím, jím po dvou po třech hodinách, zmenšila jsem si porce, snažím se nehřešit… normální uvedení se do „lajny“, kdykoliv předtím jsem po takové úpravě zhubla pár kilo. Teď se to nehne.
Nehne a co hůř, snad se mě to i drží a má sklony nabírat.
Piju kopřivový čaj, třeba mě to odvodní…
Děsí mě, že za to může Mirena, to by bylo 6 tisíc v háji anebo bych na dalších pět let musela rapidně změnit šatník na XXL či co…
Jaká je pravděpodobnost, že tloustnu díky Mireně? Časově ta kila navíc fakt souhlasí se zavedením Mireny…
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2069
18.3.10 14:48

tak ja se hlasim mezi nepribirajici, mam ji zatim rok, ale tezko rict, muze to mozna mit na kazdy organismus jiny vliv :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22315
18.3.10 14:55

MAm mirenu zavedenou ode dneska. Nikino, nestras mne, ted jsem shodila 7 kilo a dalsich 12 jeste ceka......
Hele chce to treti dite a budes jak lanka, sice ubehana, ale hubena :-D

Holky, jak dlouho jste spinili po zavedeni? A opravdu nemate MS?

Mne ji dnes dr. zavadel, MS jsem jeste od porodu nemela- jen ted spineni a musel mi roztahovat hrdlo- no a ted slabe krvacim

Joa co sex? Kdy po zavedeni ?

Se ptam jak magor, ale dr. mi rekl ze klidne az to nebude bolet muzeme ......

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
18.3.10 16:35

Katko, nechci strašit… možná tloustnu proto, že je mi holt už víc jak třicet a zpomalil se mi metabolismus a nemám nerva na hladovky…
Přitvrdím sama na sobě a uvidím…

K tvým dotazům:
sex po zavedení - tak týden tomu nech, ať si to zvykne, ale u mě byla přestávka delší, kvůli krvácení.

Krvácela jsem několik týdnů v kuse, strašně, ale fakt děsně mě braly křeče v křížové oblasti, už jsem byla zoufalá, ale asi za měsíc a půl jako když utne, ještě jsem v tom rozeznala dvě menstruace, z čehož ta druhá byla podstatně slabší. Ty další už pak byly jen formou špinění a mezi cykly nekrvácím.
Krvácení se bude snižovat a MS může zmizet, na to se těším…měla jsem MS strašnou, právě proto jsem se nechala k Mireně přemluvit.

Jinak mi dr. řekl, že špinění může být v případě, že jsem nemocná nebo ve stresu, jako reakce organismu.

Ten drátek uvnitř je cítit, mě je to trochu nepříjemný, když o tom vím, nebo si ho tam nahmatám…ale protějšek si nestěžuje (možná za tím vidí tu podstatnou část své výplaty a tak radši drží pusu a krok)…
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
18.3.10 16:47

ka-tka
ja jsem mela MS na zacatku hodne dlouho, asi tak mesic takova silnejsi MS, pak uz jen spineni asi dva mesice a pak uz pohodicka, obcas takovy slaboulinky spineni na slipovku, divnej pocit brise, ale zadny klasicky ms bolesti. Tak drzim palce, at to mas taky v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22315
18.3.10 17:04

ha ha ja uz bych sexovala, jen jsem jaksi zapomnela ze muzu i krvacet :-D

No jasne, jsem na to zvedava. Ja tedajen trochu spinim, ale to uz mam cca 10 dni pri brani Cerazzette, dnes teda je to vic- kvuli tomu roztazeni hrdla, jsem zvedava, kdy to prestane........ kua, to jsme do toho asi meli vcera busit, bo ted si nezasoulozime asi dlouho, jak ctu.

Nikino, 30 jsem oslavila pred necelym mesicem, metabolismus je pravda docela pomaly, ale kilca jdou zatim dolu......zatim. Fakt to musim sundat, pripadam si jak vepr- ted uz teda netak moc, a jsem rada, ze uz temer nemam dvojitou bradu :mrgreen:

A do leta musim byt hubenejsi, jinak se na plazi nesvliknu.

Jeste posledni dotaz… co akne???? Ne ze bych mela, ale nedela se??? A nejake vyrazky? Svedeni, mykozy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13114
18.3.10 18:25

Mirenu mám asi tak půl roku, špiním stále v určitých intervalech :zed: Ale váhu už mám stejnou jak před těhu, takže já po Mireně nepřibrala. Taky jsem z toho měla při zavedení strach, ale doktor mě ujistil, že Mirena na přibírání vliv nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
18.3.10 18:50

u me zadny vyrazky ani nic podobnyho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1337
19.3.10 17:03

Mirenu mam zavedenou od zari,po zavedeni jsem spinila cca 4-5 dnu,pak prisla slaboulinka MS a od listopadu uz zadna MS ,ani zadne spineni/Takze v podstate bych mohla byt spokojena,ale vaha sla take nahoru,jsem jak balon,strasne nafoukla si pripadam.Jeden Dr.rikal,ze je to z Mireny a druhy,ze v zadnem pripade.Tak co si vybrat??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22315
19.3.10 17:20

BABY nestraste!!!! :-D

No tak ja spinila jen vcera a dnes uz nic??? Snad to neni divne.....

Jeste teda muzu mit nejaky svedeni po mirene???? Ne dolu, ale proste se mi rano odelala koprivka na boku, a pod podpazim..... svedelo to, ale za pul hodiny to odeznelo 8-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9549
19.3.10 21:18

Á, moje oblíbené téma :-D Ze mě mají všechny čerstvé nositelky Mireny radost, když jim popíšu, jak jsem po zavedení krvácela (no, špinila) půl roku skoro nepřetržitě ;) A pak měla pravidelnou (taky skoro) menstruaci po celou dobu :roll: Mirenu jsem měla 3 roky, za tu dobu přibrala 10 kilo :poblion: Ale taky netuším, jestli je to tím, že je mi přes 30 nebo to svádět na Mirenu, stravovací návyky jsem nijak zásadně nezměnila, i když je fakt, že se teda neomezuju (ale to jsem se neomezovala nikdy). Tak nevím, nevím… Teď jsem bez Mireny 3/4 roku a nezhubla jsem :lol: Ale nijak jsem se nesnažila ;) Ale neboj, s tím půlročním krvácením jsem výjimka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Klara Timothy
19.11.10 06:21

Nikino!chtela bych ti rict ze nejsi sama!!ja mam mirenu uz rok a uz od prvniho mesice me pribyly na vaze dve kila ktera neustale chodila a odchazela, ale ted posledni mesice uz mam 5 kilo navrch a nejde to a nejde dolu at delam cokoliv…take sem zmensila porce, cvicim jako drak (navic patrim mezi aktivni lidi neustale v pohybu) a stale pribiram at delam co delam..je to strasne deprimujici a uz sem si zaridila vyndani za dva tydny..budu jen doufat ze jeste z aty dva tydny nepriberu dalsi kila..:(
zdravi klara

• Citovat
  • Nahlásit
1
29.11.10 09:46

Zdravím všechny, mám Mirenu již 9 měsíců, od té doby jsem přibrala 8 kilo, snažim se cvičit, jim dokoce míň než před zavedením, ale kila stojí a ani se nehnou a pokud se hnou tak jen směrem nahoru :evil:
Silně uvažuji o vyndání Mireny, má někdo taky takovou zkušenost jako já, pokud ano, když jste si nechali vyndal Mirenu, šli kila dolu?
Navíc u Mireny jsem stále špinila 6 měsíců v kuse, poté ještě tak 3× do měsíce na pár dnů, teďka mam prozatim klid. Ale čim dál tim častěji mě pobolívá v podbřišku, mam pocit, že to taky dělá Mirena a o akné co mam od zavedení Mireny ani nemluvě, a první 3 měsíce mi dost padali vlasy. Asi mi prostě nesedí. Jinak podle doktora jsem v pořádku a s Mireny to určitě neni. Máte někdo taky takovou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
21.1.11 14:01

tak jak jste na tom holky s váhou?
Já to vyřešila tak, že jím děleně podle SPLK…
je to vopruz, už…
jak jeden den zhřeším, naberu klidně 2 kila!!!
mám úplně rozhozený metabolismus a normálně už se najíst ani nemůžu bez toho, abych to pak shazovala.
Možná za to může SPLK… nevím…
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.1.11 21:49

holky, já mám mirenu od 5/2010 a přibrala jsem 6 kg a nejdou mi dát dolů, takže vidím, že nejsem sama a ještě se mi zhoršila pleť, ale to bude asi tím, že když jsem brala pilulky několik let, tak tělo bylo zvyklé na určitý přísun hormonů a pleť byla hezčí, chjo
jinak jsem zatím s tělískem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama