Už nekojím, musím změnit antikoncepci?

16
2.10.19 06:39

Antikoncepce ano nebo ne?

Ahoj potřebuji radu, jelikož můj gyndar má dovolenou.
Před měsícem jsem kojila a dostala jsem antikoncepci přímo pro kojící, jenže do 14 dnů jsem přišla o mléko. muzu dobrat aspoň tu krabičku? Nebude to mít menší účinky? nebo si radši mám pořídit normální antinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.10.19 06:45

Funguje i kdyz nekojis. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22957
2.10.19 06:50

Nedávno byla v TV diskuze, už nevím jména lékařů. A víš, že hormonální antiko snižuje riziko rakoviny vaječníků a zvyšuje riziko rakoviny prsu? Co zvolit nehormonalni tělísko a k tomu kondom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
2.10.19 07:23

@inkakřivák a kojení zas riziko prsu snižuje, zatímco tělíska jsou proslulá tím, že spoustě lidí způsobují záněty a různé vleklé potíže…
Ono je to zkrátka těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22957
2.10.19 07:45

@elibro však kojení by mohla i s timto. A telisko může zkusit. Ano je to problém, ale osobně říkám to radeji aspirin než hormonální antiko. Anebo sklenici teplého mléka to prý taky funguje. Pěkně pomalu vypít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.10.19 09:46

Bohužel tělíska do těla skrz zdravotní problémy nemohu proto řeším antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.10.19 11:14

@inkakřivák kdybych chtěla používat kondom, tak nepotřebuju to tělísko ne? :think: nebo to špatně chápu, že nehormonalni tělísko je k ničemu :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22957
3.10.19 13:39
@Mmm22 píše:
@inkakřivák kdybych chtěla používat kondom, tak nepotřebuju to tělísko ne? :think: nebo to špatně chápu, že nehormonalni tělísko je k ničemu :think:?

Princip pásek a šle - to neznáš? On se kondom doporučuje dokonce i při hormonálce, dvojí jištění je vždycky lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.10.19 16:45

@inkakřivák Tak to bohužel neznám. Slyším to poprvé :person_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu