Antikoncepce Azalie

249
3.7.15 09:42

Antikoncepce Azalie

Tuto antikoncepci (protoze kojim) beru uz skoro 3 mesice a krom max 2 tydnu sem krvacela v puse. |Nekdy min nekdy vic, ale uz mi z toho hrabe. Doktor rikal, ze nepravidelne krvaceni je normalni, ale to je antikoncepce jak delo, kdyz clovek stejne nemuze „ehm“. :think:
Premylsim zda si ji mam dat znova napsat. Srovnalo se vam to, ty ktere tse azalii meli? Nebo ste presli na jidnou antikoncepci? Nejak se nedokazu rozhodnout a to tam chci jeste dneska volat :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20675
3.7.15 09:46

V puse? Šmarjá :mrgreen: Jinak Azalie je tím známá, je slabá, takže se to asi spíš nesrovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
3.7.15 09:52

Jeeej.. pardon :D krvacela sem v „kuse“ mam na kline maleho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
3.7.15 10:02

Mě se to teda nesrovnalo :D dobrala jsem 2 plata a už další sem nevazlaa, furt sem jen krvácela! nechala jsem si dát mirenu a byl pokoj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3982
3.7.15 10:25

Když ti nesedne hned, nesedne ti vůbec…já ji brala půl roku a nekrvacela jsem vůbec ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 10:31

Já moc nechápu matky, co kojí a do toho berou antikoncepci, chudák dítě. I když se tato antikoncepce může, pořád jsou to hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
39
3.7.15 10:37
@Anonymní píše:
Já moc nechápu matky, co kojí a do toho berou antikoncepci, chudák dítě. I když se tato antikoncepce může, pořád jsou to hormony.

To je zas názor :think: Já nechápu ženský co nic neberou a pak jdou na potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 10:48

@Tosule jde se přece chránit i kondomem ne?

• Nahlásit
  • Citovat
39
3.7.15 11:01
@Anonymní píše:
@Tosule jde se přece chránit i kondomem ne?

no a nebo se taky nemusí souložit… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 11:03

@Tosule Tak je to každého věc, gynekologové předepisují antikoncepci, protože je to byznys, mám v rodině doktory, sama jsem vystudovala farmacii, takže něco o tomhle vím. Já bych antikoncepci nikdy nebrala a ještě v období kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
3387
3.7.15 11:06

Já jí brala a ze začátku sem teda krvácela snad tejden, pak už ne..Vysadila sem jí teda po třetím platíčku nesedla mi jinak, zato teď ms nikde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
3.7.15 20:30

A je mozny brat jine prasky pri kojeni nez azalii? Aby to krvaceni prestalo. Uz je to delsi jak ocistky. Mam malo mleka a musim dokrmovat UM. Chci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
3.7.15 20:32

Cjci kojit tak do 6 mesice coz uz je necely mesic a pul. Pak uz budu moct normalni. antikoncepci. Premyslim i o telisku ale zda se mi moc drahe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama