Antikoncepce, bolest břicha a menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 21:19

Antikoncepce, bolest břicha a menstruace

Dobrý den dnes ráno jsem založila diskusi o své menstruaci a brání antikoncepce. Zmínila jsem se o bolesti břicha a jedna paní mi tam napsala, že to když mi nesedla může tu HA ovlivnit a nemusí fungovat tak jak má. Mám tu bolest dlouhodobou. Dost mě vyděsila protože tento měsíc mám dost divný krvácení než jsem zvyklá. Jsem zvyklá krvácet 6-7 dní a najednou jen dneska (4.den) špiním jak kdyby měla přestat. Prosím o vaše názory děkuji :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12459
8.12.21 21:21

Několikrát sme ti tady řekly, že když tě bolí břicho tak to není normální a máš to řešit s doktorem. Nevím co chceš ještě víc za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 21:23

@JancaS84 já potřebuji slyšet jestli to má dopad na tu antikoncepci.. Že by ji snižovala nebo něco takového. Už mám v plánu jít k dr. Potřebuji recept a rovnou se s ní domluvím.

• Citovat
  • Nahlásit
172
8.12.21 22:48
@Anonymní píše:
@JancaS84 já potřebuji slyšet jestli to má dopad na tu antikoncepci.. Že by ji snižovala nebo něco takového. Už mám v plánu jít k dr. Potřebuji recept a rovnou se s ní domluvím.

To ti tu nikdo nerekne, protoze nikdo nevi, co ty bolesti zpusobuje. Pokud mas strach, pouzivej jeste dalsi formu antikoncepce, dokud nepujdes k doktorovi. Ani deset diskuzi tady ti bohuzel nepomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 05:42

@Neilika já bych se nebála když by jsem neměla teď tu divný krvácení. Pořád teď jen špiním. Včera byla ještě trochu jasně červená krev ale teď špiním už 2-3 dny a silné krvácení mám 4-5 dní. Vždycky to bylo pravidelný. Může to být tím že jsem si udělala výplach vodou? 2×

• Citovat
  • Nahlásit
172
9.12.21 05:57

Proc si delas vyplach vodou? To neni zrovna dobrej napad. Ale rikam znovu, nikdo tady ti nemuze pomoct, zajdi k doktorovi. Muzes mit treba zanet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 09:11

@Neilika moje doktorka mi nikdy nepomohla budu ji měnit

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie