Divné krvácení při antikoncepci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 05:48

Divné krvácení při antikoncepci

Dobrý den omlouvám se už jsem tu diskusi včera psala, ale nikdo mi neodpověděl. Je mi 15 a začala jsem užívat hormonální antikoncepci(pilulky) beru ji už skoro rok. teď mám 7 denní pauzu a je divná dneska je 4 den a zadaný náznak krvácení i vevnitř je to čisté. Vždy mám krvácení 6-7 dní a teď jen 3. Jsem z toho nervózní. Jestli to může být těhotenství nebo něco jiného. Moc doufám aby se to rozjelo. Tento měsíc jsem neudělala žádnou chybu a s přítelem používáme kondom nebo přerušku. Vždy krvácení bylo pravidelné. Myslíte že se to může rozjet? Nebo se mám obávat těhotenství? Prosím moc o radu. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.12.21 06:32

Jen chci dodat že test jsem si dělala v den menstruace a to jsem jen málo špinila a druhý den se to rozjelo. Test negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
8.12.21 06:57

Bát se nemusíš u ha je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38189
8.12.21 07:47

Já ti psala, mám dojem. Když bereš HA, může krvacení zcela vymizet. Toto ti měl vysvětlit tvůj lékař, který ti to předepsal. A s dotazy by ses měla obracet především na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 08:35

@Russet právě mi nikdo nenapsal. A lékařky se ptám a chodím za ní s problémem vždy mě pošle někam, že je to napsáno v letáku a mám si ho pročíst. Byla jsme tam i kvůli bílému výtoku řekla, že nic nevidí ani neudělala výtěr a poslala mě dom. Takže tak. Do teď mám s bílím výtokem problém a nevím co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
38189
8.12.21 08:42
@Anonymní píše:
@Russet právě mi nikdo nenapsal. A lékařky se ptám a chodím za ní s problémem vždy mě pošle někam, že je to napsáno v letáku a mám si ho pročíst. Byla jsme tam i kvůli bílému výtoku řekla, že nic nevidí ani neudělala výtěr a poslala mě dom. Takže tak. Do teď mám s bílím výtokem problém a nevím co s tím.

Můžeš zkusit změnit doktora. Mladé holce by rozhodně poradit měli. Nejsou to lentilky na pleť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 08:46

@Russet přemýšlím o změně, ale nevím jak se to dělá. Takže se nemusím obávat těhotenství? Dneska ráno to bylo úplně čistý vevnitř a pak jsem měla teď ve škole na intimní vložce opravdu trochu hnědé krve taková čárka to byla tak nevím co si myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
38189
8.12.21 09:00
@Anonymní píše:
@Russet přemýšlím o změně, ale nevím jak se to dělá. Takže se nemusím obávat těhotenství? Dneska ráno to bylo úplně čistý vevnitř a pak jsem měla teď ve škole na intimní vložce opravdu trochu hnědé krve taková čárka to byla tak nevím co si myslet.

Jen špiníš. To se může stát. Můžeš klidně špinit i další týdny. HA není univerzální lék na pravidelné krvácení. Dober vše, co máš a a uvidíš, jak ti sedne. Doktor by se měl zajímat, jak ti HA sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 09:01

@Russet jak se mění ten doktor? Co musím vše udělat?

• Citovat
  • Nahlásit
38189
8.12.21 09:02
@Anonymní píše:
@Russet jak se mění ten doktor? Co musím vše udělat?

Jak jsi u něj dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 09:02

@Russet bude to rok

• Citovat
  • Nahlásit
38189
8.12.21 09:06
@Anonymní píše:
@Russet bude to rok

Najdi si nového, co přibírá, starému oznam, že odcházíš. U nového se zaregistruješ a ten by od starého měl dostat dokumentaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 09:07

@Russet stejně mi to je divný celý rok pravidelný a teď ne. Mám strach pořád

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 09:08

@Russet bojím se říct že odcházím. Nebude se ptát proč?

• Citovat
  • Nahlásit
38189
8.12.21 09:14
@Anonymní píše:
@Russet bojím se říct že odcházím. Nebude se ptát proč?

Máš na to nárok. Hele, jsi strašně mladá, stojí ti všechen ten strach za to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat