Antikoncepce - pauza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 13:02
Antikoncepce - pauza

Ahoj, vím, že jsem asi úplně blbá, HA beru chvilku a pořád nechápu tu 7 denní pauzu.. Když poslední prášek doberu v neděli, tak si mám vzít další za týden v neděli nebo v pondělí? Počítá se to jako, že si sedmí den mám vzít už prášek, nebo osmí? :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4429 příspěvků 3 inzeráty 23.11.18 13:10

dobereš v neděli, nový začínáš v pondělí - a tak pořád a pořád dál

SussieS
Závislačka 3821 příspěvků 23.11.18 13:17

7 denní pauza = 7 dnů pauza :D takže 7 dnů nebereš. Poslední vezmeš v neděli, další začínáš v pondělí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 13:36

Děkuju moc, zachránily jste mě :andel:

M34
Nováček 1 příspěvek 23.11.18 13:37
Antikoncepce a zpožděni MS

Ahoj,antikoncepi beru už 2 roky,teď jsem vyměnila značku antikoncepce,brala jsem ji správně, ale nedostala jsem ještě MS a trošku se bojím těhotenství.Vždy mám MS pravidelnou,ale teď jsem měla jen černý výtok. Vážně mam strach. :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >